background - GTA Online: Finance and Falony
GTA Online: Finance and Falony

GTA Online: Finance and Falony

3. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
5 min čtení

O aktualizacích GTA Online vás průběžně informujeme a to bychom nebyli my, abychom v tom nepokračovali. Takže o co se jedná? Za 4 dny, 7. června, přibude další novinka do multiplayerové části hry, která je velice populární. Nová část navazuje na update „Executives and other criminals“ a bude to opět velké! V čem novinka spočívá? Můžete se stát šéfem vlastního zločineckého syndikátu, který bude pod vašima rukama vzkvétat-pokud to dokážete.

Jako prvotní novinku očekávejte nové, nadupané, luxusní káry, za kterými se nejedna kočka otočí a možná i zamňouká. Chtěli byste mít, jako velký šéf, vlastní kancelář? Samozřejmě, že ano a tu také dostanete, včetně skladišť. Budete si moci spravovat své obchody po celém herním světě, ale nebude to žádná procházka ovocným sadem. Nejenže proti vám bude stát policie, která nemá v úmyslu žádné slitování, ale i hráči, kteří budou dychtiví právě po vašem zisku. Dokážete obstát ve válkách zločineckých organizacích? Jste vůdčí typ? Nebo rádi děláte jen špinavou práci, protože přitom můžete využít svůj palební arzenál? Pokud ano, tak nezapomeňte 7. června stáhnout aktualizaci.

Further Adventures in Finance and Felony vyjde zdarma pro PC, PS4 a Xbox One verze Grand Theft Auto V. Na PS3 a X360 se bohužel nedostane.

Trailer pod článkem.

Nezapomeňte na anketu.

Děkujeme za vaší přízeň čtenáři!

Těšíte se na novou aktualizaci? Jakou roli zaujmete?

Netěším, uvidím, třeba se mi nakonec zalíbí.
Ano, určitě si založím vlastní zločineckou organizaci.
Ano, o tak schopného střelce bude mít každá zločinecká organizace zájem.
Celkem hlasů: 93
Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background