background - Nové Just Cause 3 DLC
Nové Just Cause 3 DLC

Nové Just Cause 3 DLC

4. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Just Cause 3: Mech Land Assault je druhý destrukční pack v této hře.

Tento pack bude brzy dostupný na platformách PlayStation 4, Xbox ONE a PC. Konkrétně tento pátek 3. června pro majitelé expansion passu a pro ostatní 10. června.

Toto DLC umožní hráči převzít kontrolu nad brutální silou stroje ve vzduchu, na zemi i pod vodou. Nabídne nám jak super výkonnou ničící zbraň, tak antigravitační zbraň s níž budete moci brát objekty i auta. Doslova pak budete moci vzít tyto věci do vzduchu a zahodit je, jako by to byly jen nějaké hračky. Stejně tak působí tato síla na lidské bytosti, které se Vám postaví do cesty.

DLC příběh se bude odehrávat na ostrově, na sever od hlavního příběhu samotné hry. Tento brutální stoj můžete přenést také zpět do původní kampaně, kde s jeho pomocí můžete zvýšit chaos v misích. Tento stroj může být postupně vylepšován, a může být řízen AI spojenci, což znamená, že Rico Rodriguez může provádět jiné vražedné kousky.

Mech

Just Cause 3: Mech Land Assault stojí $11,99 a podle dostupných videí se ve hře opravdu vyřádíte

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background