background - Nové Just Cause 3 DLC
Nové Just Cause 3 DLC

Nové Just Cause 3 DLC

4. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Just Cause 3: Mech Land Assault je druhý destrukční pack v této hře.

Tento pack bude brzy dostupný na platformách PlayStation 4, Xbox ONE a PC. Konkrétně tento pátek 3. června pro majitelé expansion passu a pro ostatní 10. června.

Toto DLC umožní hráči převzít kontrolu nad brutální silou stroje ve vzduchu, na zemi i pod vodou. Nabídne nám jak super výkonnou ničící zbraň, tak antigravitační zbraň s níž budete moci brát objekty i auta. Doslova pak budete moci vzít tyto věci do vzduchu a zahodit je, jako by to byly jen nějaké hračky. Stejně tak působí tato síla na lidské bytosti, které se Vám postaví do cesty.

DLC příběh se bude odehrávat na ostrově, na sever od hlavního příběhu samotné hry. Tento brutální stoj můžete přenést také zpět do původní kampaně, kde s jeho pomocí můžete zvýšit chaos v misích. Tento stroj může být postupně vylepšován, a může být řízen AI spojenci, což znamená, že Rico Rodriguez může provádět jiné vražedné kousky.

Mech

Just Cause 3: Mech Land Assault stojí $11,99 a podle dostupných videí se ve hře opravdu vyřádíte

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background