background - Oznámení nového Injustice?
Oznámení nového Injustice?

Oznámení nového Injustice?

6. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Zatím co Batman vs Superman je hitem filmových pláten letos, v roce 2013 vládla bitva mezi Temným rytířem a Mužem z oceli světům v konzolích v podobě Injustice: Gods among us. Injustice byla klasická 1v1 bojová hra, kde si hráč mohl vybrat svého oblíbeného padoucha, či hrdinu ze světa DC. Injustice tak nastavil nový standard pro bojové hry s komiksovou tématikou.

BvS

V single playeru, nebo v bitvě proti kamarádovi jste mohli bojovat hrdina proti hrdinovi, což se moc často nevidí. Na druhou stranu kampaň nabízela příběh, ve kterém bylo vše nařádkované a hrdinové drželi po svém boku proti padouchům. Ohlas u fanoušků a kritiků byl obrovský, proto pokračování Injustice je takřka nevyhnutelné.

Nyní podle zpráv z francouzského herního webu informace naznačují, že pokračování Injustice by mohlo být konečně tady. Podle zdrojů z vydavatelství Warner Bros. Interactive jsou připraveni již brzy učinit oznámení. Možná na E3 v polovině června.

Někteří fanoušci si myslí, že nové Injustice 2 si vezme vzor z filmové podoby Batman vs Superman. Druhá strana si myslí, že příběh Injustice 2 nám dá pohled do věcí budoucích, které na filmové plátno teprve dorazí.

Joker

Co z toho pro nás vyplývá? Ještě není přesný datum, kdy Injustice 2 vyjde, ale spekuluje se o květnu 2017.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background