background - Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině
Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině

Deus Ex: Mankind Divided na PC v češtině

10. 06. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Jak už všichni jistě víme, pokud na konzolích není český překlad už při vydání ve hře, už se na konzole nedostane. V tomto mají PC hráči obrovskou výhodu, protože tvorba fanouškovských češtin roste zběsilým tempem. Měli jsme tu parádní překlad na GTA V, Rise of the Tomb Raider, The Walking Dead a právě probíhá tvorba češtiny pro Batman: Arkham Knight.

Zdá se, že konzolisté opět utřou nos. Velmi očekávané pokračování hry Deus Ex s podtitulem Manking Divided si budeme moci zahrát s českými titulky, opět pouze na PC.

Odhadované datum vydání českého překladu je stanoveno na půli září tohoto roku, tedy zhruba o 3 týdny déle, než hra vychází. To se však může prodloužit, protože textu na překlad bude opravdu hodně.

Deus Ex: Manking Divided vychází 23. srpna tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One.

Hráli jste předchozí díl?

Ano
Ne
Chystám se
Celkem hlasů: 184
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background