background - Čekají Overwatch noví hrdinové?
Čekají Overwatch noví hrdinové?

Čekají Overwatch noví hrdinové?

12. 06. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

Kolem nedávno vydané multiplayerové akční hry Overwach se v poslední době velmi spekuluje o chystaném novém obsahu – přesněji řečeno, to že se něco chystá, to je celkem jasné (hlavně proto, protože Overwatch toho v sobě zas tolik nemá, tedy až na hrdiny – těch je tam celá armáda). Myslím, že je docela bez diskuze, že hra potřebuje nové mapy – s tím se tak nějak už počítá, zajímavé ale je i to, že se Overwatch (nebo Team Fortress 3, chcete-li) nejspíše dočká i nových hrdinů – což je možná minimálně prozatím zbytečné, protože jak se zmiňuji výše, tak hrdinů má tahle hra více než dost, ale alespoň je zajímavé se nad tím zamyslet.

Na obrázku výše vidíte hrdiny z cinematic revealu, pokud alespoň trochu Overwatch znáte, tak okamžitě poznáte, že ne všechny postavy ve finální hře jsou. Už tohle je jistá stopa.

Nejzajímavější je určitě tato postava v bílém, pravděpodobně omnic (umělá forma života).

Zajímavá je, protože na sobě má stejný znak jako AI Athena, kterou jsme mohli vidět v krátkém Overwatch filmu Recall. (AI = umělá inteligence)

Je možné, aby tato AI (umělá inteligence) vyrazila do boje v novém těle? Tuhle myšlenku by mohl eliminovat fakt, že je to právě Athena, kdo komentuje dění ve hře během bitev, ovšem na druhou stranu, pro umělou formu života není problém vytvořit si kopii, která by byla určená pro jiné účely.

Další hodně diskutovaná postava má také jméno – Soundquake.

Měl by to být tank s velkým kulometem (trochu jako Heavy v Team Fortress 2). Soundquake by mohl být dobrým parťákem pro Mercy při útoku, nicméně jeho zbraň by nesměla být tak silná jako Bastionův minigun v turret módu – to by dost rozhodilo rovnováhu sil.

Postav které by mohly do hry přibýt je ale víc – pokud umíte anglicky, tak toto téma velmi hezky zpracoval youtuber Hammeh Failcraft, který se zaměřil na konkrétní odkazy na možné budoucí hrdiny přímo ve hře. Jeho video najdete níže:

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background