background - E3 představila Battlefield 1
E3 představila Battlefield 1

E3 představila Battlefield 1

14. 06. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Očekávaná konference E3 je tu. Jako první mělo tu čest se prezentovat EA z Londýna. Představeno bylo nové Titanfall 2, NFL 17, Mass Effect Andromeda, FIFA 17 a především Battlefield 1.

Diváci měli možnost zhlédnout ukázky jak singleplayeru, tak i stream multiplayeru. Battlefield se bude odehrávat v období první světové války a nabídne pestrou škálu hratelných vozidel a techniky. EA slibuje i dynamické počasí a perfektní herní zážitek.

Nový Battlefield nebude představovat historicky přesnou hru. Jako již tradičně půjde pouze o arkádový zážitek, který má nabídnout zábavu a uvolnění.

Nerealistické prvky, jenž bylo možno spatřit, jsou například vozidla všech národností u každé frakce, přebíjení 24kg kulometu při běhu a zbraně, které se nebudou dělit podle národností.

I přes to vše slibuje Battlefield zábavu pro nenáročné hráče.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background