background - E3 představila Battlefield 1
E3 představila Battlefield 1

E3 představila Battlefield 1

14. 06. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Očekávaná konference E3 je tu. Jako první mělo tu čest se prezentovat EA z Londýna. Představeno bylo nové Titanfall 2, NFL 17, Mass Effect Andromeda, FIFA 17 a především Battlefield 1.

Diváci měli možnost zhlédnout ukázky jak singleplayeru, tak i stream multiplayeru. Battlefield se bude odehrávat v období první světové války a nabídne pestrou škálu hratelných vozidel a techniky. EA slibuje i dynamické počasí a perfektní herní zážitek.

Nový Battlefield nebude představovat historicky přesnou hru. Jako již tradičně půjde pouze o arkádový zážitek, který má nabídnout zábavu a uvolnění.

Nerealistické prvky, jenž bylo možno spatřit, jsou například vozidla všech národností u každé frakce, přebíjení 24kg kulometu při běhu a zbraně, které se nebudou dělit podle národností.

I přes to vše slibuje Battlefield zábavu pro nenáročné hráče.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background