background - Standardky jak je neznáme!
Standardky jak je neznáme!

Standardky jak je neznáme!

18. 06. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Jako novinka ve hře FIFA 17 se nám představí upravené standardní situace, které budete moci zahrávat jak jen sami budete chtít. Od penalty až po rohový kop, jak se k míči postavíte, jaký zvolíte úhel náběhu bude jen a pouze na Vás.

Při volném přímém kopu tak získáte šanci kopnout míč lépe, než kdy předtím, díky úpravě náběhu, můžete míči nastavit jasnou rotaci k úspěšnému zakončení.

Při penaltě budete moci zvolit rychlost a směr náběhu k míči a získat tak přesnější a nepředvídatelnější zakončení.

Novinka a vylepšení bude taky v házení autů, kdy jako hráč budete moci přistupovat blíže k čáře, naznačovat vhození míče pro oklamání soupeře a následně vhodit rychle míč spoluhráči.

Nové míření při zahrávání rohů Vám nabídne lépe a přesněji kopnout míč spoluhráči, nebo přepnout se na hráče v šestnátce a dostat tak přímou přihrávku na hlavičku od spoluhráče.

FIFA

Nejen že bude fyzika hráčů v nové FIFA 17 zase o něco realističtější díky frosbite, mód příběh Vám nyní také nabídne pohled do šaten, trenérské kanceláře, tunelového podchodu na trávník nebo dokonce pohled do letadla týmu. Nový díl tak nabídne opravdu silný fotbalový zážitek, na který se opravdu velmi těšíme.

Zatím to vypadá na opravdu vyvedený díl.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background