background - Další známa tvář v Mafia3
Další známa tvář v Mafia3

Další známa tvář v Mafia3

21. 06. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Už z dřívějška víme, že bude objasněn osud Vitova kumpána Joea a že Vito v nové Mafii 3 sehraje nemalou roli. Nedávno se nová Mafia pochlubila tím, že ve hře bude přítomen i Leo Galante, pravá ruka dona Vinciho, který vysekal Vita ze šlamastiky a konečně, po několika letech, bude snad rozuzlen osud Joea. Někteří fanoušci věří, že přežil a do příběhu Mafia 3 zasáhne, jiní věří, že byl prostě popraven.

Musíme zohlednit, že pokud bude procházet Leo Galante příběhem Mafia 3, tak mu bude 81 let, což pro mafiánský svět je poměrně vysoký věk, na druhou stranu to není nic proti ničemu. Také je možné, že Leo bude zachycen pouze v Pasáži, která objasní příběh. Haden Blackman ze studia Hangar 13, že Leo na konci Mafia 2 využil vazby pro dona Sala Marcana, proti němuž stojí Lincoln v Mafii 3 a zařídil Vitovi přesun. Je tedy možné, že Leo bude vyobrazen pouze ve spotu, který ukáže tento sled událostí.

Tady si připomeňme, jak jsme Lea viděli naposledy:

Jak se Leo vrátí?

Ve krátkém spotu.
Jistě sehraje větší roli než v pouhé cut-scéně.
Celkem hlasů: 506
Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background