background - Hororovka The Other 99
Hororovka The Other 99

Hororovka The Other 99

8. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Co nám nabídne nová hororová survival hra? Sama hra od studia Burning Arrow se prý inspirovala u Hunger Games a Battle Royal.

Hra začíná, když se proberete na pustém ostově, nevíte co se kolem Vás stalo a v ruce držíte lísteček s nápisem: ''jediná cesta z ostrova je přes Other 99''.

Hra Vás dostane až na konec Vaší lidskosti při boji o jídlo, vodu a zbraně na ostrově, kde je každý nikdo.

Na Vás záleží to, jakou cestou hru projdete a jaký styl zvolíte. Můžete každého na potkání brutálně zavraždit, nebo zvolíte tichou cestu a budete se vyhýbat konfliktům s ostatními lidmi. Avšak pozor, pokaždé když někoho zabijete, může to částečně ovlivnit hru, jelikož každý člověk v této hře je unikátní a má svůj vlastní příběh a vlastní ''kousky skládačky'', které tvoří celé The Other 99.

Jakou cestu zvolíte? Jak přežijete Vy?

Celá hra mi osobně připomíná hororovou first-person survival hru The Forest. Kde obdobně se proberete na ostově mezi kanibaly a je jen na Vás, jak zde přežijete.

Uvidíme co nám nakonec celá hra nabídne. Hra by měla být dostupná na Steamu ještě tento rok a to pro Windows i Mac.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background