background - Kdo potřebuje GTA 6?
Kdo potřebuje GTA 6?

Kdo potřebuje GTA 6?

9. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
6 min čtení

Módy do Grand Theft Auto nejsou žádnou zvláštností. Byli jsme na ně zvyklí už v GTA San Andreas. Modů do GTA IV, které vylepšovaly grafiku a přínášely reálnější svět v GTA bylo plno.

Nyní přichází nový mód do GTA 5 s názvem Redux, který totálně převráti tuto hru nejen po grafické stránce.

Né že by GTA 5 byla ošklivá hra, když poprvé vyšla, disponovala jednou z nejhezčeji vypadající grafikou. Nicméně se designer Josh Romito rozhodl tuto hru ještě o nějaký ten level vylepšit a posunout jí ještě dál.

Tento designer nejenže změnil dosavadní grafiku, ale také lepší systém počasí, celkové textury, výbuchy a oheň a v neposlední řadě také policejní systém. Například do policejního sboru budou přidány ženy, nové taktiky při záterasách. Po ulicích budou jezdit opravdové značky aut, dostřel zbraní bude delší a zpětný ráz bude reálnější. Fyzika ve hře bude dávat reálnější pohled na celou tuto hru, pohyby budou plynulejší a budou vypadat opravdově, jako ve filmu.

Pokud by Vás zajímal celý seznam, co naleznete v tomto Módu, můžete navštívit oficiální stránku gta5redux.com

Spíše než mód se tedy dá říct, že jde o zcela novou hru. Redux Mod GTA5 obsahuje nové programování a celý vývoj hry, který je změněn. A proto jestli máte doma mašinu, která ''Nové GTA'' rozjede, jelikož na tento výtvor bude rozhodně za potřebu mít pořádnou herní bestii, rozhodně by bylo moudré pouvažovat, zda něco takového vlastnit.

GTA

Car

car2

gun

Car3

Vypadá to vskutku úžasně. Kdo potřebuje GTA 6? Je tady něco mnohem lepšího a reálnějšího. Pro zajímavost Vám nabídneme pár screenshotů a video.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background