background - No Man's Sky už snad konečně vyjde
No Man's Sky už snad konečně vyjde

No Man's Sky už snad konečně vyjde

10. 07. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Mnoho lidí nakrknul odklad velmi očekávané hry No Man's Sky na letošní srpen, zatímco tato měla původně vyjít už v červnu. I já si sice dělal plány, že se větší část léta budu poflakovat ve vzdálené galaxii – ale myslím, že se všichni shodneme na tom, že je mnohem lepší, když hra vyjde později a bez chyb, než když vyjde dřív a je to nedodělaný polotovar (vzpomeňme například na příšerný Assassin's Creed: Unity, jehož zabudovanost a celkově odfláknutá koncepce mě zbavila jakékoliv chuti ještě něco ze série Assassin's Creed hrát).

Nicméně odklady stranou: Sean Murray, jeden ze zakladatelů vývojářského studia Hello Games a též klíčová postava v projektu No Man's Sky, před nedávnou dobou oznámil, že hra je konečně gold, což znamená, že práce na ní byly skončeny a nyní se bude chystat na cestu do rukou hráčů. Tedy se můžete těšit na fantastickou a v mnoha ohledech vizionářskou hru, která nabídne takřka nekonečné možnosti průzkumu vesmíru (18 trilionů planet je přeci jenom na jeden lidský život víc než hodně). No Man's Sky vychází 10. srpna pro PS4 a PC.

Na konec už jen malé doporučení – jestli chcete mít na cestu do vzdálených končin cizí galaxie dobrou průpravu, tak vám doporučuji projet si seriály Firefly, Farscape a samozřejmě Star Trek (kteroukoliv ze sérií) – když už se vydáváte tam, kam se žádný hráč dosud nevydal, tak je dobré být připraven, no ne?

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background