background - Nová Forza Horizon bude divočejší, než kdy dříve!
Nová Forza Horizon bude divočejší, než kdy dříve!

Nová Forza Horizon bude divočejší, než kdy dříve!

23. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
8 min čtení

Nová Forza bude propracovanější a krásnější, než kdy předtím. Horizon 3 bude největší a nejpropojenější závodní hra, kterou na trhu můžeme najít. Nabízí se zde krásně propracovaná grafika. Projet se zde budeme moci s více, než 350 auty, což je o celých 150 více, než v předchozím díle Forza. Novinkou budou buginy a trophy trucks.

buggy

Příběh se odehrává v Austrálii, kde se budete prohánět ulicemi Surfers Paradise, deštnými pralesy, plážemi nebo pouštěmi i v nadupaných superautech. Svět bude samozřejmě otevřený, takže se budete moci kouknout kam jen budete chtít.

City

Kromě klasického multiplayeru pro 12 hráčů, hra nabídne další novinku kooperativní kampaň pro 4 hráče. Budete se tak moci připojit ke svému kamarádovi. Nezáleží jak daleko v kampani jste, pokud se připojíte, budete moci dělat vše, co Váš kamarád, i když je například v půlce hry. Po odjetí společných závodů a po odpojení si však závody můžete znovu zajet v sólo kampani.

Hra nabídne také několik nových vložených závodů, například budete muset při závodě doskočit dál, než Váš soupeř. V zatáčkách však budete muset nasbírat více bodů při driftování a mnohé další. Zábavu zde najde snad každý milovník rychlých kol.

Díky nové funkci Horizon Blueprint můžete vytvořit svůj vlastní festival a sdílet ho s přáteli. Přátele pak do těchto festivalů můžete najímat a zase vyhazovat, například když Vám nezajistí více příznivců. A závodit jen s auty? To v nové Forze nečekejte, závodit zde budete moci napříkald se super rychlými čluny, vzducholoděmi a mnoho dalšími soupeři.

Auta zde budete moci upravovat tak, aby Vám vyhovovala. Vyberete si svého řidiče i zvuk klaksonu. Samozřejmostí je zde muzika, kterou si budete moci užívat plnými doušky. Pokud si nevyberete z 8 rozhlasových stanic, budete moci vytvořít svůj vlastní PlayList z Vaší muziky. Vývojáři nezapomněli ani na SPZky na přání.

Samotná hra vychází již 27. září. Hra podporuje Xbox Play Anywhere, což znamená, že při předobjednání hry, budete bez dalších poplatků hrát jak na Vašem Xbox One, tak na PC s Windows 10. Hra samozřejmě vychází pouze na tyto platformy.

Dole najdete pár obrázků a také trailer z E3

Bmw

new

Lambo

Mustang

Dodge

Zakoupíš si Forza Horizon?

Ano!
Ne.
Uvidím.
Celkem hlasů: 59
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background