background - Voodoo královna z Mafie 3
Voodoo královna z Mafie 3

Voodoo královna z Mafie 3

29. 07. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Čím více se blíží den, kdy světlo slunce uvidím Mafie 3, tím více nám vývojáři servírují novinky.

Před pár dny, byla odhalena jedna z dalších figurujících postav ve hře Mafia 3. Je jí Cassandra, známá také jako The Voodoo Queen, nebo-li Voodoo královna. Je členkou Haitského gangu v New Bordeaux. Jedním z důvodů, proč se přidala k hlavnímu protagonistovi hry Lincolnu Clayovi je ten, že ze srdce nenávídí Sal Marcano a celou italskou mafii, proti které mimo jiné budete vést boj. Cassandra je jedním ze tří šéfů gangů, které se s Vámi ve hře spojí. Vy tedy ji a její partu budete moci úkolovat, rozdělovat jim zisky. Šéfové těchto part Vám na oplátku poskytnou různé bonusy. V Cassandřině případě půjde o mechanickou Voodoo panenku, která dokáže zmást a zaměstnat nepřátele, mezi tím co se Vy, budete potřebovat nepozorovaně proplížit na určité místo. Samozřejmě budete muset rozdělovat i území, o které se party budou muset starat, ale je na Vás kolik jaká parta dostane. Pokud nebudete féroví, může se stát, že zrovna Cassandra Vás ve hře zradí. Avšak také se tak stát nemusí, může Vás konec konců zradit uplně někdo jiný, nebo vůbec nikdo.

Cassandra

Cassandra je nemilosrdná a tajemná. Má nevyřízené účty s již uvedenou Italskou mafií a je pevně rozhodnutá vyrovnat skóre.

Voodoo

Níže se můžete podívat, jak jí představili samotní vývojáři

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background