background - Superrealistické GTA V díky 4K módu
Superrealistické GTA V díky 4K módu

Superrealistické GTA V díky 4K módu

3. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Nejen Skyrim má pověst hry, která by šla nazvat „Mod it, until it crashes“ nejrůznější vychytávky upravující, či zlepšující herní zážitek můžeme najít všude možně a GTA V se může chlubit celkem velkou modderskou základnou. Takže se můžete po San Andreas prohánět jako Iron Man, střílet po nepřátelích z bizarních zbraní, či vyvolat zombie apokalypsu... Dnes si ale posvítíme na fotorealistický mód, který z GTA V dělá hru, která je pomalu hezčí než realita.

Tento mód se jmenuje NaturalVision ✪ Photorealistic GTA V a přidává textury až ve 4K rozlišení, zlepšuje odlesky – no prakticky vylepšuje veškeré vizuální aspekty hry. Samozřejmě, jak už sami tušíte, tak k rozjetí téhle věci potřebujete proklatě silné PC a bohužel mnohé z nás čeká to zjištění, že naše počítače se rozpouští už jen jak o tomhle módu slyší. Pokud vás tato modifikace zaujala, tak si ji můžete stáhnout zde – rovněž si zde můžete přečíst dodatečné informace (včetně toho, jaké další podpůrné ad-ony se hodí si stáhnout).

Autor prohlašuje, že video a fotodokumentaci zachytil na 4x Nvidia DSR s dodatečnou 2x MSAA a v přiloženém traileru použil několik specifických ad-onů (konkrétní seznam najdete v popisu videa vloženého níže). V read me textu pak popisuje další detaily a návod k instalaci.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background