background - Superrealistické GTA V díky 4K módu
Superrealistické GTA V díky 4K módu

Superrealistické GTA V díky 4K módu

3. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Nejen Skyrim má pověst hry, která by šla nazvat „Mod it, until it crashes“ nejrůznější vychytávky upravující, či zlepšující herní zážitek můžeme najít všude možně a GTA V se může chlubit celkem velkou modderskou základnou. Takže se můžete po San Andreas prohánět jako Iron Man, střílet po nepřátelích z bizarních zbraní, či vyvolat zombie apokalypsu... Dnes si ale posvítíme na fotorealistický mód, který z GTA V dělá hru, která je pomalu hezčí než realita.

Tento mód se jmenuje NaturalVision ✪ Photorealistic GTA V a přidává textury až ve 4K rozlišení, zlepšuje odlesky – no prakticky vylepšuje veškeré vizuální aspekty hry. Samozřejmě, jak už sami tušíte, tak k rozjetí téhle věci potřebujete proklatě silné PC a bohužel mnohé z nás čeká to zjištění, že naše počítače se rozpouští už jen jak o tomhle módu slyší. Pokud vás tato modifikace zaujala, tak si ji můžete stáhnout zde – rovněž si zde můžete přečíst dodatečné informace (včetně toho, jaké další podpůrné ad-ony se hodí si stáhnout).

Autor prohlašuje, že video a fotodokumentaci zachytil na 4x Nvidia DSR s dodatečnou 2x MSAA a v přiloženém traileru použil několik specifických ad-onů (konkrétní seznam najdete v popisu videa vloženého níže). V read me textu pak popisuje další detaily a návod k instalaci.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background