background - Magicka 2 přichází!
Magicka 2 přichází!

Magicka 2 přichází!

10. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Šílená hra na kouzelníky, i tak by se dala popsat první Magicka. V ní se ujímáte mladého kouzelnického učně, se kterým postupně procházíte světem a za pomocí své hůlky a šílených kouzel ničíte každého nepřítele, který vám stojí v cestě. Hru jste si mohli užít sami, ale nejlepší sranda začala v kooperaci až 4 hráčů. Ve hře se nachází celkem 8 elementů, které jste mezi sebou mohli kombinovat a vytvářet tak užasná zaklínadla.

Již 26. května se dočkáme 2. dílu Magicky. Bude dostupná na Steamu a na PS4 za přibližně 400 korun. Na hru, ve které se na několik hodin zabavíte to není moc, a proto neváhejte a společně s přáteli se vydejte na čarovné dobrodružství. Hra se bude velmi podobat 1. dílu, tudiž ji nemusíme dlouze představovat.

Za zmínku však stojí tyto dva trailery. První, představuje datum vydání a jedná se o parodii na Game of Thrones. Mimo jiné připomene Vlada, který jak sám říká není upír. Druhý ukazuje naprosto nekoordinovaný a neočekávaný mód kooperace.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background