background - Outlast 2 odložen, bude ale o 20-30% delší
Outlast 2 odložen, bude ale o 20-30% delší

Outlast 2 odložen, bude ale o 20-30% delší

5. 08. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Dnes máme několik málo dalších informací o hře Outlast 2.

outlast

Vývojáři z Red Barells přišli se špatnou zprávou pro horrorové fanoušky hry Outlast.

2

game

Konkrétní datum nikdy nebylo známo, avšak stránky hry na Steamu hlásily, že hra vyjde na podzim 2016. Vývojáři však hru odsunuli na první čtvrtletí roku 2017. Říkají, že potřebují více času na to, aby hra byla pro nás hráče co nejvíce uspokojivá. Hru chtějí udělat nejlepší, co nejvíce děsivou a s nejvíce herními zážitky. Hra bude také o 20 až 30 % delší, než první díl. Dále dodali, že by nemohli vydat hru s dobrým svědomím, jejíž limity nebyly testovány na maximum. Z posledních informací plyne, že hra ZATÍM nebude podporována na VR, ovšem ne navždy. Dále do hry nebudou přidány zbraně, takže pořád se bude jednat o stealth based hru.

Vývojáři tedy hru o nějaký ten měsíc posunuli, ale slibují, že hra bude ve finální verzi děsivější a mnohem lepší než když by hra vyšla letos na podzim. No uvidíme, jak se to celé vyvrbí.

Hra vyjde na PC, Xbox One a Playstation 4

Zdroj: facebook.com/Outlastthegame/ redbarellsgames.com/games/outlast-2/

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background