background - Pokémon GO update 0.31.0 způsobuje víc problému než řeší
Pokémon GO update 0.31.0 způsobuje víc problému než řeší

Pokémon GO update 0.31.0 způsobuje víc problému než řeší

6. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Už je to pár dní co na naše pokémonní mobily přistál update 0.31.0, který měl řešit bugy, opravit Nearby systém a celkově stabilizovat hru. Bohužel podle ohlasů hráčů to vůbec nepomohlo, hra prý permanentně zamrzá (mohu potvrdit z vlastních zkušeností) a někdy je nutné ji pořád dokola vypínat a zapínat. Rovněž se objevují i grafické chyby, jako deformace textur (což mohu rovněž potvrdit) a výpadky GPS signálu (což se mi naštěstí vyhnulo).

Dalším problémem je Nearby systém – ono slavné „opravení“ bylo jen odstranění stop, které původně určovaly vzdálenost pokémonů v okolí, bohužel se tím celá tahle funkce stala – lidově řečeno ještě víc na pytel než předtím. Komunita by kupříkladu mnohem radši viděla, aby tato funkce v Pokémon GO byla spíš na bázi kompasu, nebo radaru... No uvidíme, snad si s tím hoši z Niantic nějak poradí, každopádně prozatím žádné řešení na obzoru není.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background