background - Internet je pořád fascinován Sombrou
Internet je pořád fascinován Sombrou

Internet je pořád fascinován Sombrou

7. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

O nových hrdinech v Overwatch se diskutuje pořád. Hra sice onehdy dostala Anu, coby nového supporta, ale ani to nezabránilo zkazkám o Sombře, což má být první stealth postava ve hře – což se docela hodí, Overwatch nemá žádného hrdinu, který byl explicitně koncipován jako „pátá kolona“ – sice je tu třeba takový Genji a Reaper, ale nic ve stylu Spye z Team Fortress 2.

Nuže co o Sombře víme? Mnoho ne, něco se dá odtušit z easter eggů (kupříkladu na Redditu se objevila informatice, že z vývojářského updatu postavy Ana lze vyždímat větu „Was that easy? Well, now that I have your attention, allow me to make things much more difficult“ – ovšem otázka je, co s tím teď). Něco lze vytušit i z dialogů ve hře – Reaper má jako jednu ze svých hlášek větu „Kde je Sombra, když ji člověk potřebuje?!“ Z toho by šlo de facto usoudit, že Sombra bude stejně jako Reaper a Widowmaker patřit k teroristické organizaci Talon.

V tenhle moment by šlo položit jednu otázku – potřebuje Overwatch vůbec nové hrdiny? Pokud má tahle hra něčeho zoufalý nedostatek, tak jsou to mapy. Já nevím jak vás, ale mě už celkem omrzelo dělat do zblbnutí pořád to samé na relativně malém počtu map. A vůbec Overwatch by potřeboval i nové herní módy, protože zatím disponuje jen těmi, které převzal z Team Fortress 2 a ehm... z Rocket League (teď už).

Nechci být za hnidopicha, ale mám pocit, že Blizzard se soustředí na úplně špatné věci...

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background