background - Akademie progamingu?
Akademie progamingu?

Akademie progamingu?

10. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na konci minulého týdne byla v Brně otevřena herna Game Academy, která kromě běžné nabídky hraní nabízí i možnost instruktáže ke kompetitivním hrám jako Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 či League of Legends – stručně řečeno, tato herna si dala za úkol vzít hráče a lidově řečeno udělat z nuly hrdinu (či spíše z n00ba hrdinu). Takže pokud jste kupříkladu ve výše zmíněných hrách stejně beznadějný případ jako já, tak vám třeba odborná instruktáž pomůže dostat se z počáteční nešikovnosti.

Herna Game Academy se nachází v centru Brna (Kopečná 19) kousek od hlavního nádraží (viz oficiální stránky na Facebooku) a rovněž spolupracuje s nedalekým esports barem Tribunál, takže toto duo vytváří jakousi herní oázu uprostřed rušného města.

Zahájení provozu Game Academy probíhalo v přátelském duchu a s boucháním šampáňa (ke křtění místních počítačů naštěstí nedošlo) a následoval turnaj v CS:GO, Dotě 2 a LoL. Herna sama má pak kromě neděle otevřeno od devíti ráno do devíti večer (člověk s obsesí k symetrii by byl dozajista potěšen)

Nějaké fotky z otevíračky:

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background