background - Akademie progamingu?
Akademie progamingu?

Akademie progamingu?

10. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na konci minulého týdne byla v Brně otevřena herna Game Academy, která kromě běžné nabídky hraní nabízí i možnost instruktáže ke kompetitivním hrám jako Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 či League of Legends – stručně řečeno, tato herna si dala za úkol vzít hráče a lidově řečeno udělat z nuly hrdinu (či spíše z n00ba hrdinu). Takže pokud jste kupříkladu ve výše zmíněných hrách stejně beznadějný případ jako já, tak vám třeba odborná instruktáž pomůže dostat se z počáteční nešikovnosti.

Herna Game Academy se nachází v centru Brna (Kopečná 19) kousek od hlavního nádraží (viz oficiální stránky na Facebooku) a rovněž spolupracuje s nedalekým esports barem Tribunál, takže toto duo vytváří jakousi herní oázu uprostřed rušného města.

Zahájení provozu Game Academy probíhalo v přátelském duchu a s boucháním šampáňa (ke křtění místních počítačů naštěstí nedošlo) a následoval turnaj v CS:GO, Dotě 2 a LoL. Herna sama má pak kromě neděle otevřeno od devíti ráno do devíti večer (člověk s obsesí k symetrii by byl dozajista potěšen)

Nějaké fotky z otevíračky:

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background