background - Akademie progamingu?
Akademie progamingu?

Akademie progamingu?

10. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na konci minulého týdne byla v Brně otevřena herna Game Academy, která kromě běžné nabídky hraní nabízí i možnost instruktáže ke kompetitivním hrám jako Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 či League of Legends – stručně řečeno, tato herna si dala za úkol vzít hráče a lidově řečeno udělat z nuly hrdinu (či spíše z n00ba hrdinu). Takže pokud jste kupříkladu ve výše zmíněných hrách stejně beznadějný případ jako já, tak vám třeba odborná instruktáž pomůže dostat se z počáteční nešikovnosti.

Herna Game Academy se nachází v centru Brna (Kopečná 19) kousek od hlavního nádraží (viz oficiální stránky na Facebooku) a rovněž spolupracuje s nedalekým esports barem Tribunál, takže toto duo vytváří jakousi herní oázu uprostřed rušného města.

Zahájení provozu Game Academy probíhalo v přátelském duchu a s boucháním šampáňa (ke křtění místních počítačů naštěstí nedošlo) a následoval turnaj v CS:GO, Dotě 2 a LoL. Herna sama má pak kromě neděle otevřeno od devíti ráno do devíti večer (člověk s obsesí k symetrii by byl dozajista potěšen)

Nějaké fotky z otevíračky:

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background