background - Svět jménem New Bordeaux
Svět jménem New Bordeaux

Svět jménem New Bordeaux

13. 08. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

V nedávné době přišli vývojáři opět s novinkou představení další části hry. Konkrétně jde o představení celého města Mafie 3, New Bordeaux.

Město na první pohled poklidné, s bohatou kulturní rozložeností, s mnoho národnostními skupinami. Tak působí na první pohled město New Bordeaux. Opak je ale pravdou, každá z deseti čtvrtí působí na venek krásně, uvnitř jsou však brutální a krvežíznivé. V každé čtvrti tohoto města najdeme něco ''špinavého'', ať už jde o vydírání, napadení, či brutální vraždy.

Celá Mafie se tak přesouvá od elegánů s drahýmy obleky a kravatami, k vládě nožů a brokovnic. Nové záběry ze hry a části měst, které byly doposud skryty, můžete najít ve videu pod textem. Vývojáři nám připravili opravdu pěkné video s představením skoro celého města a jeho rozložení. Ve videu jsou i doposud nezveřejněné záběry.

City

Celá hra působí trochu akčnějším stylem, než jsme byli zvyklí u předešlých dílů Mafie. Uvidíme jak nakonec celá hra dopadne.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background