background - Nových 50 minut gameplaye Final Fantasy XV
Nových 50 minut gameplaye Final Fantasy XV

Nových 50 minut gameplaye Final Fantasy XV

17. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Jak jsme před časem psali, Final Fantasy XV se dočkalo dalšího odkladu, kvůli nutnosti dalších optimalizací. Když už nic, tak nám Square Enix alespoň v rámci videa na letošním Gamescomu předvedli část hry, spadající někam na začátek příběhu – můžeme zde vidět systém obchodů a motorestů (jídlo přidává specifické boosty a výhody v boji) a hlavně lov příšer za odměny.

Kromě toho je tu i část kampaně a bitva s Niflheimskými jednotkami (Niflheim je ve hře nepřátelská militaristická frakce). Jestli si nechcete prozradit příběhovou kampaň, tak vám ovšem doporučuji si tuhle část raději nepouštět. Dál tu také uvidíte, jakým způsobem můžete rozdělovat bojové úlohy svým parťákům (prostě jim vyberete nejvhodnější vybavení) a mimo jiné i vedlejší aktivity (jako rybolov).

Možná by ještě stálo za to zmínit několik informací o současné verzi FFXV, Hajime Tabata se dal slyšet, že současná podoba hry je de facto hotový produkt, ale společnost ještě nevidí jako dobrý nápad ji v tomto stavu vypouštět – dá se čekat, že se zapracuje na vylepšení výkonu a možná i vizuální podoby.

A poslední dodatek, video je bohužel s anglickým dabingem postav – dle mých zkušeností z hraní dema (FFXV: Episode Duscae) je japonská verze nesrovnatelně lepší.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background