background - PS4 dostává nový update (4.00)
PS4 dostává nový update (4.00)

PS4 dostává nový update (4.00)

19. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

PlayStation 4 dostává nový velký update který přináší spoustu novinek a nyní vstupuje do veřejné bety předtím, než se stane oficiální součástí operačního systému PS4. Co tento update tedy přináší?

1) Vylepšení quick menu

V současnosti je možné podržením PS tlačítka skočit do quick menu, kde můžete manipulovat s aktivní hrou. Nyní jsou do tohoto menu přidány sociální prvky – můžete snadno a rychle kontaktovat přátele a skupiny, nastavit svůj on line status aj. Další zásadní změna je také to, že menu nyní zakrývá jen část aktivní hry.

2) Předělání share menu

Share menu prošlo také změnou, již není koncipováno vodorovně, ale svisle – vlastně teď vypadá podobně jako Quick menu (viz výše). Nyní je také možnost nahrávat mnohem delší videa na Twitter (původně to bylo 10 sekund, nyní již jde 140),

3) Přidání složek a přeorganizování knihovny

Hry a aplikace na homescreen bude nyní možné si třídit do složek, takže si můžete vaše oblíbence dávat na jedno místo, popřípadě si hry rozřadit podle žánrů apod. Také knihovna bude vypadat drobet jinak. Přibude záložka „Purchased,“ kde se budou vypisovat všechny vaše nákupy, veškerý stažený obsah a i beta testy kterých se účasníte. V záložkách „Hry“ a „Aplikace“ pak budou jen ty věci, které máte zrovna nainstalované na vaší konzoli.

4) Změny co se týče trofejí

Zde se objeví velká fůra vizuálních změn, například co se týká vzhledu vzácnosti trofejí. Nyní se půjde také podívat na skryté trofeje a co je hlavní, tak si vaše trofejní sbírky budete moct projíždět bez nutnosti připojení na internet.

5) Vizuální změny

Zobrazení profilů bude teď o dost jednodušší – uvidíte víc informací na jedno místě (jako například postup sbírání trofejí). Teď také půjde si nastavit pozadí k vašim profilům. Další novinou bude redesign icon.

Zdroj: http://blog.us.playstation.com

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background