background - Star Wars Battlefront - co o něm víme?
Star Wars Battlefront - co o něm víme?

Star Wars Battlefront - co o něm víme?

12. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Každý den přibývají nové informace o nadcházejícím dílu Battlefrontu z prostředí Star Wars. Pojďme si postupně projít ty nejzajímavější.

Když v roce 2004 vyšel první Battlefront, mnoho z nás bylo nadšených. Hrát za vojáka republiky, impéria a rebelů bylo vzrušující a zábavné. Všichni chtěli další dobrodružství z toho universa.

O rok později se všichni dočkali, protože světlo světa spatřil díl druhý. Ten přinesl mnoho změn a mírně vylepšenou grafiku. Téměř každý fanoušek Hvězdných válek si alespoň jeden z Battlefrontů zkusil a toužil po dalším zase o něco novějším díle.

Celkem 10 let jsme čekali než byl oznámen třetí Battlefront, který však na zasněžené planetě Hoth ztratil svou číslovku a nazývá se pouze Star Wars: Battlefront. Ten přináší mnoho změn, které se ne každému budou líbit.

První změnou jsou chybějící třídy. Nebudete si moci vybrat z několika tříd vojáků, ale budete si muset třídu "vytvořit". Učiníte tak tím, že isi vyberete pro svou postavu zbraně. S tím souvisí i další věc a tou bude chybějící systém jednotek (tzv. alias sqauds) Vašim pomocníkem vám bude parťák, se kterým se musíte sehrát a společně bude tvořit duo, které zachrání galaxii(ve skutečnosti bude sdílet společné vybavení).

Nejlepší novinkou je, že se budete moci projet v kráčejícím AT-ST, které znáte(pokud patříte mezi fanoušky) z bitvy o Endor. Ano je to kráčející kolos, který byl zničen malými medvídky.

Ať už jste zklamaní nebo ne, tak je myslím dobře, že se Star Wars universum opět probouzí. Ať vás provází síla!

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background