background - Star Wars Battlefront - co o něm víme?
Star Wars Battlefront - co o něm víme?

Star Wars Battlefront - co o něm víme?

12. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Každý den přibývají nové informace o nadcházejícím dílu Battlefrontu z prostředí Star Wars. Pojďme si postupně projít ty nejzajímavější.

Když v roce 2004 vyšel první Battlefront, mnoho z nás bylo nadšených. Hrát za vojáka republiky, impéria a rebelů bylo vzrušující a zábavné. Všichni chtěli další dobrodružství z toho universa.

O rok později se všichni dočkali, protože světlo světa spatřil díl druhý. Ten přinesl mnoho změn a mírně vylepšenou grafiku. Téměř každý fanoušek Hvězdných válek si alespoň jeden z Battlefrontů zkusil a toužil po dalším zase o něco novějším díle.

Celkem 10 let jsme čekali než byl oznámen třetí Battlefront, který však na zasněžené planetě Hoth ztratil svou číslovku a nazývá se pouze Star Wars: Battlefront. Ten přináší mnoho změn, které se ne každému budou líbit.

První změnou jsou chybějící třídy. Nebudete si moci vybrat z několika tříd vojáků, ale budete si muset třídu "vytvořit". Učiníte tak tím, že isi vyberete pro svou postavu zbraně. S tím souvisí i další věc a tou bude chybějící systém jednotek (tzv. alias sqauds) Vašim pomocníkem vám bude parťák, se kterým se musíte sehrát a společně bude tvořit duo, které zachrání galaxii(ve skutečnosti bude sdílet společné vybavení).

Nejlepší novinkou je, že se budete moci projet v kráčejícím AT-ST, které znáte(pokud patříte mezi fanoušky) z bitvy o Endor. Ano je to kráčející kolos, který byl zničen malými medvídky.

Ať už jste zklamaní nebo ne, tak je myslím dobře, že se Star Wars universum opět probouzí. Ať vás provází síla!

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background