background - Star Wars Battlefront - co o něm víme?
Star Wars Battlefront - co o něm víme?

Star Wars Battlefront - co o něm víme?

12. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Každý den přibývají nové informace o nadcházejícím dílu Battlefrontu z prostředí Star Wars. Pojďme si postupně projít ty nejzajímavější.

Když v roce 2004 vyšel první Battlefront, mnoho z nás bylo nadšených. Hrát za vojáka republiky, impéria a rebelů bylo vzrušující a zábavné. Všichni chtěli další dobrodružství z toho universa.

O rok později se všichni dočkali, protože světlo světa spatřil díl druhý. Ten přinesl mnoho změn a mírně vylepšenou grafiku. Téměř každý fanoušek Hvězdných válek si alespoň jeden z Battlefrontů zkusil a toužil po dalším zase o něco novějším díle.

Celkem 10 let jsme čekali než byl oznámen třetí Battlefront, který však na zasněžené planetě Hoth ztratil svou číslovku a nazývá se pouze Star Wars: Battlefront. Ten přináší mnoho změn, které se ne každému budou líbit.

První změnou jsou chybějící třídy. Nebudete si moci vybrat z několika tříd vojáků, ale budete si muset třídu "vytvořit". Učiníte tak tím, že isi vyberete pro svou postavu zbraně. S tím souvisí i další věc a tou bude chybějící systém jednotek (tzv. alias sqauds) Vašim pomocníkem vám bude parťák, se kterým se musíte sehrát a společně bude tvořit duo, které zachrání galaxii(ve skutečnosti bude sdílet společné vybavení).

Nejlepší novinkou je, že se budete moci projet v kráčejícím AT-ST, které znáte(pokud patříte mezi fanoušky) z bitvy o Endor. Ano je to kráčející kolos, který byl zničen malými medvídky.

Ať už jste zklamaní nebo ne, tak je myslím dobře, že se Star Wars universum opět probouzí. Ať vás provází síla!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background