background - Bude mít PS4 svou slim verzi???
Bude mít PS4 svou slim verzi???

Bude mít PS4 svou slim verzi???

24. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na internetu se v poslední době objevily zprávy o údajné slim verzi současného PS4 – a dokonce i fotografie a mnoho ujištění o „reálnosti“ této věci.

Odkud se však tyto informace berou? Podle serveru PlayStation LifeStyle pochází fotografie z britského akčního webu Gumtree, kde se tato údajná slim verze objevila v nabídce uživatele, vystupujícího pod nic neříkajícím jménem „ADAM.“ Podle něj se jedná o zatím neohlášenou verzi PS4, kterou nemají k dispozici ani developeři.

Na celém tomto příběhu je ovšem pár podezřelých věcí. Jednak je nepravděpodobné, že by se nějaký náhodný člověk z internetu dostal k skutečné nové verzi PS4, jednak by ji asi těžko nabízel k prodeji a hlavě dá se velmi vážně pochybovat o tom, že Sony skutečně PS4 Slim vyrábět hodlá. PS4 sama osobě není o moc větší než PS3 SuperSlim a společnost má teď plné ruce práce, aby dala dohromady PS4 Neo (dražší a výkonnější verze současné generace PlayStationu).

Vlastně je docela možné, všechny informace a fotografie jsou velmi dobře vymyšlený hoax, jako tomu bylo v případě údajného úniku obrázků ovladače k chystané konzoli Nintendo NX (viz obrázek níže) – nakonec se totiž ukázalo, že onen ovladač byl vyroben v 3D tiskárně lidmi, kteří s Nintendem vůbec nesouvisí.

Na druhou stranu, na internetu se vyrojilo hned několik unboxing videí, které působí celkem reálně a celé teorii o hoaxu poměrně dost zatápějí... Co říct závěrem? Buď se jedná o jeden z největších hoaxů všech dob, nebo se skutečně díváme do tváře nové verze PS4.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background