background - Bude mít PS4 svou slim verzi???
Bude mít PS4 svou slim verzi???

Bude mít PS4 svou slim verzi???

24. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
5 min čtení

Na internetu se v poslední době objevily zprávy o údajné slim verzi současného PS4 – a dokonce i fotografie a mnoho ujištění o „reálnosti“ této věci.

Odkud se však tyto informace berou? Podle serveru PlayStation LifeStyle pochází fotografie z britského akčního webu Gumtree, kde se tato údajná slim verze objevila v nabídce uživatele, vystupujícího pod nic neříkajícím jménem „ADAM.“ Podle něj se jedná o zatím neohlášenou verzi PS4, kterou nemají k dispozici ani developeři.

Na celém tomto příběhu je ovšem pár podezřelých věcí. Jednak je nepravděpodobné, že by se nějaký náhodný člověk z internetu dostal k skutečné nové verzi PS4, jednak by ji asi těžko nabízel k prodeji a hlavě dá se velmi vážně pochybovat o tom, že Sony skutečně PS4 Slim vyrábět hodlá. PS4 sama osobě není o moc větší než PS3 SuperSlim a společnost má teď plné ruce práce, aby dala dohromady PS4 Neo (dražší a výkonnější verze současné generace PlayStationu).

Vlastně je docela možné, všechny informace a fotografie jsou velmi dobře vymyšlený hoax, jako tomu bylo v případě údajného úniku obrázků ovladače k chystané konzoli Nintendo NX (viz obrázek níže) – nakonec se totiž ukázalo, že onen ovladač byl vyroben v 3D tiskárně lidmi, kteří s Nintendem vůbec nesouvisí.

Na druhou stranu, na internetu se vyrojilo hned několik unboxing videí, které působí celkem reálně a celé teorii o hoaxu poměrně dost zatápějí... Co říct závěrem? Buď se jedná o jeden z největších hoaxů všech dob, nebo se skutečně díváme do tváře nové verze PS4.

background