background - Steam vytvořil nový rekord!
Steam vytvořil nový rekord!

Steam vytvořil nový rekord!

13. 05. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
2 min čtení

Valve se svojí herní platformou Steam opět vytvořil nový rekord. V neděli 10. května bylo na steamu v jednu chvíli přihlášeno 9,5 milionu lidí. Překonali tak svuj předešlý rekord, jenž vytvořili o pár měsícu dříve, který činil kolem 9 milionu lidí přihlášených v jednu chvíli.

Dota 2 je nejpopulárnější hrou na Steamu, následovaná hrou Counter - Strike: Global Offensive. Na třetím místě nově GTA V, které bylo nedávno vydané pro PC.

Steam, je opravdu gigant na dnešním trhu. Je zde registrovaných více než 125 milionů účtů. Steam si vybudoval obrovskou komunitu díky snadnému přístupu, velkému množství slev a především velmi příjemnému uživatelskému rozhraní. Gratulujeme Valve!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background