background - Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1
Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1

Nové detaily o chystaných DLC pro Battlefiled 1

26. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Skutečnost, že Francie a Rusko se do hry dostanou až v rámci DLC známe (a mnozí z nás jsme se nad tím už stihli nas█at). Nyní ovšem zvíme více detailů – Francouzi se do boje přidají v rámci DLC They Shall Not Pass, které by mělo vyjít v březnu 2017 a Ruská armáda pak bude následovat o něco později.

K oběma DLC budete mít přístup, když si zároveň s hrou koupíte Premium Pass (bude stát kolem 1200 Kč), který bude navíc obsahovat 20 zbraní, 14 psích známek, elitní classy, nová vozidla, battlepacky se specifickými zbraňovými skiny apod. Hlavně také exkluzivní předčasný přístup k šestnácti multiplayerovým mapám.

Zní to sice zajímavě ale... pamatujete časy, kdy byly hry prodávány celé a ne po částech? Nutno konstatovat, že EA s touto svou politikou docela chladí nadšení hráčů z Battlefield 1 – ale upřímně, to se dalo čekat. Nyní nezbývá než doufat, že obsah DLC bude rozsáhlejší, než jak tomu bylo v případě Battlefront a hlavně Battlefiled Hardline (zrovna v tom druhém zmiňovaném byl obsah obecně vyloženě ostudný).

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background