background - Jak je to s The Last of Us 2 ?
Jak je to s The Last of Us 2 ?

Jak je to s The Last of Us 2 ?

28. 08. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
3 min čtení

The Last of Us je bezpochyb jednou z nejlepších survival hororů této doby. Hra trhala rekory v několia zemích světa. Není divu, že plno lidí se dožaduje pokračování této hry. Když vyšla první nextgen. konzole Play Station 4, plno lidí bylo v očekávání, že vývojáři z Naughty Dog přijdou i s pokračováním. Namísto toho přišli s graficky upravenou verzí prvního dílu.

face

Nyní kolují informace o tom, že hra je ve vývoji. Stoprocentní ale není nic, vývojáři hru nepotvrdili, ale ani nevyvrátili, je tedy dost možné, že se na ní právě pracuje. Na internetu také kolují články, které říkají, že TLoU bylo pozastaveno díky Uncharted 4, kterému se vývojáři chtěli věnovat co nejvíce a udělat tak skvělou hru.

Z dostupných, sice neověřených informací však můžeme soudit, že nová hra je ve vývoji. Uvidíme jaké informace nám vývojáři dále přinesou.

Samozřejmě Vás budeme informovat.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background