background - Jak je to s The Last of Us 2 ?
Jak je to s The Last of Us 2 ?

Jak je to s The Last of Us 2 ?

28. 08. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
3 min čtení

The Last of Us je bezpochyb jednou z nejlepších survival hororů této doby. Hra trhala rekory v několia zemích světa. Není divu, že plno lidí se dožaduje pokračování této hry. Když vyšla první nextgen. konzole Play Station 4, plno lidí bylo v očekávání, že vývojáři z Naughty Dog přijdou i s pokračováním. Namísto toho přišli s graficky upravenou verzí prvního dílu.

face

Nyní kolují informace o tom, že hra je ve vývoji. Stoprocentní ale není nic, vývojáři hru nepotvrdili, ale ani nevyvrátili, je tedy dost možné, že se na ní právě pracuje. Na internetu také kolují články, které říkají, že TLoU bylo pozastaveno díky Uncharted 4, kterému se vývojáři chtěli věnovat co nejvíce a udělat tak skvělou hru.

Z dostupných, sice neověřených informací však můžeme soudit, že nová hra je ve vývoji. Uvidíme jaké informace nám vývojáři dále přinesou.

Samozřejmě Vás budeme informovat.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background