background - Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft
Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft

Vyšel datadisk Legion pro World of Warcraft

31. 08. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

V pořadí šestý dodatek ke hře World of Warcraft už přistál na pulty našich obchodů. Příběhově navazuje na předchozí datadisk Warlords of Draenor a přinese spoustu novinek. V první řadě novou lokaci Broken Isles, kde se to hemží démony, kteří si na vás rádi smlsnou (pokud si na nich dříve nesmlsnou vaše zbraně). Dále úplně nové povolání Demon Huntera, který ve hře rozhodně nebude jen tak na ozdobu, kromě toho, že je ideální jako tank, nebo jako bojovník má i schopnosti hodné profesionálního zabijáka – Spectral Sight vám umožní vidět skrze zdi a rovněž můžete metamorfovat, což vám dá super sílu, nebo super odolnost. Aby toho nebylo málo, tak Demon Hunter umí i doublejump a plachtění, což mu dodá spoustu možností v rámci pohyblivosti.

Za zmínku stojí i nový systém artefaktů, přičemž každé povolání bude mít svůj vlastní k získání, navíc každý artefakt se bude posilovat skrze plnění úkolů. Ještě také přibude nový strom dovedností v PvP části hry a... inu, hromadu nových dungeonů, raidů a spoustu jiných možností, jak se ve hře zabavit.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background