background - Zaklínač 3 lichotí nejen pirátům!
Zaklínač 3 lichotí nejen pirátům!

Zaklínač 3 lichotí nejen pirátům!

14. 05. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
4 min čtení

Witcher 3: Wild Hunt. Jeden z nejvíce očekávaných titulů tohoto roku. Většina z nás určitě zná předchůdce této hry. Série Zaklínač (Witcher) patří mezi nejlepší a nejhranější sérii vůbec. Tahle hra by měla obsahovat opravdu velké prostředí a opravdu hodně možností. Ovšem většina pirátů připravuje své torrenty pro tuhle hru a až vyjde, servery se přetíží stahováním a leecherů bude daleko víc, než seederů. Ovšem vývojářství této hry překvapivě udělalo jedno velké, zvratné prohlášení.

"Zaprvé, souvisí to s naším ziskem, což vás dost pravděpodobně nezajímá podle toho, co děláte. Zadruhé, pokud budete věrní a naši hru si nestáhnete, ale koupíte, dostanete 16 bezplatných DLC, které obsahují opravdu mnoho skvělých věcí, questů, módů, zbraní atp. Hra bude na GOGu stát pouze 32 dolarů, základní verze stojí 35 €. Myslíme, že by vám naše nabídka mohla vyhovovat a tím bychom mohli být podpořeni. Doufáme, že si ještě rozmyslíte, než si naši hru stáhnete. Přemýšlejte nad tím, tohle je opravdu výhodná nabídka."

Tímto vývojářské studio zatajilo dech většině pirátům a opravdu hodně je tato nabídka překvapila. Určitě víme, že tomuto vývojářskému studiu nejde jen o výdělek, ale i o ostatní hráče a chce vyjít hráčům vstříc.

Jste pirát?

Ano.
Ne.
Občas.
Hru si stáhnu a když se mi líbí, tak si ji koupím.
Celkem hlasů: 441
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background