background - Spojení Facebooku a Unity
Spojení Facebooku a Unity

Spojení Facebooku a Unity

4. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
3 min čtení

O nových platformách jsou zmínky skoro pořád. Nyní jsou informace, že Facebook se spojí s Unity, jedním z největších vývojových platforem na světě. Chtějí tak vytvořit novou herní PC platformu. Příchází tak s přibližně 650 miliony potencionálními hráči.

Unity

Nová herní platforma má prý sloužit jako nástroj, výhradně pro vytváření her na Facebooku. Unity prý také hledá způsob, jak pro své vývojáře zajistí, aby mohli své hry propagovat na sociálních sítích, bez hostingové služby třetí strany.

Vedení společnosti Unity Technologies říká, že vývoj je jen část problému, spojením se s Facebookem tak mohou docílit toho, aby vývojáři získali úspěch, jaký si zaslouží.

Uvádí se, že facebook zaplatil více, než 250 miliard dolarů webovým vývojářům her. Hry jako Clash of Clans, Candy Crush Saga mají v průměru 50 milionů hráčů každý měsíc.

CCS

CoC

Spojení těchto dvou velikánů je rozhodně dobrá zpráva pro vývojáře, kteří tak budou oceněni za svou práci.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background