background - Spojení Facebooku a Unity
Spojení Facebooku a Unity

Spojení Facebooku a Unity

4. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
3 min čtení

O nových platformách jsou zmínky skoro pořád. Nyní jsou informace, že Facebook se spojí s Unity, jedním z největších vývojových platforem na světě. Chtějí tak vytvořit novou herní PC platformu. Příchází tak s přibližně 650 miliony potencionálními hráči.

Unity

Nová herní platforma má prý sloužit jako nástroj, výhradně pro vytváření her na Facebooku. Unity prý také hledá způsob, jak pro své vývojáře zajistí, aby mohli své hry propagovat na sociálních sítích, bez hostingové služby třetí strany.

Vedení společnosti Unity Technologies říká, že vývoj je jen část problému, spojením se s Facebookem tak mohou docílit toho, aby vývojáři získali úspěch, jaký si zaslouží.

Uvádí se, že facebook zaplatil více, než 250 miliard dolarů webovým vývojářům her. Hry jako Clash of Clans, Candy Crush Saga mají v průměru 50 milionů hráčů každý měsíc.

CCS

CoC

Spojení těchto dvou velikánů je rozhodně dobrá zpráva pro vývojáře, kteří tak budou oceněni za svou práci.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background