background - Filmová inscenace Uncharted odložena
Filmová inscenace Uncharted odložena

Filmová inscenace Uncharted odložena

5. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Také jste se těšili, že příští rok konečně uvidíte filmové zpracování série Uncharted? Ano? Tak to vás zklameme, neboť film byl odložen na neurčito. Se zprávou přišel server Comingsoon.net.

Produkce filmu měla podle všeho začít už minulý rok, přičemž letošní léto měla mít premiéru. Ta byla nakonec přesunuta na léto 2017 a nyní znova není známo, kdy se jí dočkáme. Sony kompletně smazalo její datum, což nevěstí nic dobrého. Kromě samotné premiéry byla několikrát změněna i jména, která měla na filmu dělat.

Budeme tedy doufat, že se filmového Uncharted vůbec někdy dočkáme a že se nebude jednat o klasický filmově-herní propadák.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background