background - Vychází ultra-brutální hra Mother Russia Bleeds
Vychází ultra-brutální hra Mother Russia Bleeds

Vychází ultra-brutální hra Mother Russia Bleeds

6. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
6 min čtení

Krev, vnitřnosti a brutální vraždy s příměsí drogové závislosti... ne, nehovoříme tu o dalším výstřelku Lindsay Lohan, ale o hře Mother Russia Bleeds, která rozhodně nepatří mezi politicky korektní výdobytky moderní doby.

Hra v sobě spájí design klasických automatových bojůvek a.. inu... genocidu – nebojme se toho slova. Mother Russia Bleeds pojednává o sovětském gangu pouličních bojovníků, který prchá z vězení a po cestě masakruje všechno a všechny, kteří nemají dost rozumu aby vzali roha. Jestli si útěk z kriminálu představujete ve stylu knihy Hrabě Monte-Christo, tak Mother Russia Bleeds asi nebude úplně pro vás, ale máte-li rádi retro a potoky krve, tak vám tuto hru můžu vřele doporučit a to nejen kvůli tomu, že obsahuje i co-op multiplayer, takže se můžete užít vražedných radovánek i se svými kamarády.

Pokud vás zajímá, jak a čím budete ve hře zbavovat nepřátele tělesných schránek, tak vězte, že holé ruce není ani zdaleka jediný vražedný nástroj. V Mother Russia Bleeds je k dispozici slušná škála zbraní na blízko, ale i na bouchačky zde přijde řeč. Za zmínku také stojí, že zdraví si můžete doplňovat pomocí drog, které vypadnou z mrtvých nepřátel (či z jejich ostatků) a zajímavé také je, že ony drogy vám můžou posloužit i k aktivaci tzv .berserk módu, kdy má vaše postava větší sílu a větší rychlost (což se matematicky vyjádřeno rovná většímu počtu mrtvých nepřátel).

Mother Russia Bleeds vyšlo včera, to jest 5. září 2016 na Steam a PS4 a pokud se chcete podívat, jak hra vypadá, tak níže vám přikládáme trailer a půlhodinový gameplay.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background