background - Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry
Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

7. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je to jako byste právě prodělali laserovou operaci očí a přestali vidět svět rozmazaně. Asi takhle by šel popsat rozdíl mezi originální hrou a Redux módem, který konečně dostal oficiální datum vydání.

Kromě obligátních věcí jako světelnost, či stíny upravuje Redux i drobnější detaily – určitě si všimnete vylepšeného povrchu objektů (včetně silnice) lepšího zpracování postav, krve, vegetace a... v podstatě by se dalo říct, že mód předělává prakticky každý vizuální aspekt. A k tomu si ještě připište, že Redux obsahuje 4K textury. Inu, bude se na co koukat.

Dobrá zpráva je, že Redux nežere tolik výkonu, kolik by se mohlo zdát. Podle oficiálních stránek módu byste jej prý měli být schopní utáhnout, pokud vám základní hra na vašem PC běhá bez problémů alespoň kolem 50 FPS – Redux prý způsobuje snížení FPS o 5 až 20 bodů (v návaznosti na výkonu vašeho stroje), což není tak velká daň. Další požadavky na provoz módu najdete zde.

Redux vychází 16. září 2016.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background