background - Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry
Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

Mód Redux pro GTA V zcela mění vizuální stránku hry

7. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Je to jako byste právě prodělali laserovou operaci očí a přestali vidět svět rozmazaně. Asi takhle by šel popsat rozdíl mezi originální hrou a Redux módem, který konečně dostal oficiální datum vydání.

Kromě obligátních věcí jako světelnost, či stíny upravuje Redux i drobnější detaily – určitě si všimnete vylepšeného povrchu objektů (včetně silnice) lepšího zpracování postav, krve, vegetace a... v podstatě by se dalo říct, že mód předělává prakticky každý vizuální aspekt. A k tomu si ještě připište, že Redux obsahuje 4K textury. Inu, bude se na co koukat.

Dobrá zpráva je, že Redux nežere tolik výkonu, kolik by se mohlo zdát. Podle oficiálních stránek módu byste jej prý měli být schopní utáhnout, pokud vám základní hra na vašem PC běhá bez problémů alespoň kolem 50 FPS – Redux prý způsobuje snížení FPS o 5 až 20 bodů (v návaznosti na výkonu vašeho stroje), což není tak velká daň. Další požadavky na provoz módu najdete zde.

Redux vychází 16. září 2016.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background