background - Conor McGregor a nové Call of Duty
Conor McGregor a nové Call of Duty

Conor McGregor a nové Call of Duty

11. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Nové Call of Duty je za rohem a máme pro Vás nějaké novinky.

Conor McGregor , velká hvězda UFC a miláček Irských občanů. Ve hře UFC od EA Sports je snad každému jasné, že se objevil. Nyní je ale nejnovější součástí nového Call of Duty: Infinity Warfare. Conor není jedinou slavnou osobností, která bude vystupovat v novém CoD, ale i známý britský herec ze série Game of Thrones, Kit Harington se zde objeví.

Kit

Conor

Bylo potvrzeno, že Conor bude mít klíčovou roli v připravované hře. Ještě není uplně jasné, jakou roli bude přesně mít, ale vývojáři s ním a hrou mají velké plány, nejen kvůli tomu, že je ikonickou postavou posledních let.

Making

Call of Duty je nejúspěšnější herní série v historii videoher a tak bude zajímavé sledovat, jak se slavní lidé prosadí v takovéto hře. Conorova popularita rozhodně napomůže prodeji nového Call of Duty, což určitě byl jeden z důvodů, proč vývojáři chtějí, aby vystupoval ve hře.

Jeden z dalších důvodů je určitě ten, aby hra nabídla něco lepšího, novějšího a zajímavějšího než nové Battlefield 1, které je hráči hodnoceno mnohem více kladněji, než nové CoD.

Vývojáři tak chtějí využít známé tváře pro povznesení této hry. Nápad je to vskutku zajímavý a uvidíme jak zaujme herní komunitu.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background