background - Conor McGregor a nové Call of Duty
Conor McGregor a nové Call of Duty

Conor McGregor a nové Call of Duty

11. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Nové Call of Duty je za rohem a máme pro Vás nějaké novinky.

Conor McGregor , velká hvězda UFC a miláček Irských občanů. Ve hře UFC od EA Sports je snad každému jasné, že se objevil. Nyní je ale nejnovější součástí nového Call of Duty: Infinity Warfare. Conor není jedinou slavnou osobností, která bude vystupovat v novém CoD, ale i známý britský herec ze série Game of Thrones, Kit Harington se zde objeví.

Kit

Conor

Bylo potvrzeno, že Conor bude mít klíčovou roli v připravované hře. Ještě není uplně jasné, jakou roli bude přesně mít, ale vývojáři s ním a hrou mají velké plány, nejen kvůli tomu, že je ikonickou postavou posledních let.

Making

Call of Duty je nejúspěšnější herní série v historii videoher a tak bude zajímavé sledovat, jak se slavní lidé prosadí v takovéto hře. Conorova popularita rozhodně napomůže prodeji nového Call of Duty, což určitě byl jeden z důvodů, proč vývojáři chtějí, aby vystupoval ve hře.

Jeden z dalších důvodů je určitě ten, aby hra nabídla něco lepšího, novějšího a zajímavějšího než nové Battlefield 1, které je hráči hodnoceno mnohem více kladněji, než nové CoD.

Vývojáři tak chtějí využít známé tváře pro povznesení této hry. Nápad je to vskutku zajímavý a uvidíme jak zaujme herní komunitu.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background