background - Zahrajte si Overwatch o tomto víkendu zadarmo
Zahrajte si Overwatch o tomto víkendu zadarmo

Zahrajte si Overwatch o tomto víkendu zadarmo

9. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
3 min čtení

Pokud jste si ještě nepořídili multiplayerovou akci od Blizzardu Overwatch, tak teď máte možnost si vyzkoušet, jestli by vám tato hra vůbec stála za nákup. Ode dneška až do neděle bude na konzolích PlayStation 4 a Xbox One probíhat free weekend, při kterém bude dostupný veškerý obsah – všech 22 hrdinů a všech 13 map (včetně té nové – Eichenwalde). Bude dostupný klasický Quick Play mód, tréningové Play vs. AI, ale i Custom Game (pokud si budete chtít zahrát jen v kruhu přátel).

Overwatch běhá na konzolích na příjemných 1080p a 60 FPS a po všech stránkách se jedná o velmi dobře optimalizovanou hru.

A nejdůležitější informace – free weekend začíná v České republice tento pátek ve 20:00, takže pokud nemáte večer co dělat, tak... teď už máte.

Oficiální stránky Overwatch free weekend najdete zde.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background