background - Ubisoft rozdává The Crew
Ubisoft rozdává The Crew

Ubisoft rozdává The Crew

12. 09. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Už je tomu 30 let, co pět bratrů Gillemotových založilo společnost Ubisoft a dohodli distribuci her například pro EA. V roce 1994 otevřeli své první vývojářské studio. Dnes se Ubisoft drží mezi předními vydavateli AAA her.

A právě k výročí založení firmy v roce 1986 se rozhodl Ubisoft, že daruje každý měsíc zdarma jednu hru. Někteří tak vlastní Prince of Persia: The Sands of Time, první díl Splinter Cellu a nebo plošinovku Rayman Origins.

Od 14. září přichází další hra zcela zdarma. Hra byla vydaná v roce 2014 a spadá pod závodní žánr a jak již napovídá nadpis a titulní obrázek, jedná se o hru The Crew a bude obsahovat doposud vydaná rozšíření.

Tato hra, která je některými opěvována a jinými zatracována, bude po celé Září ke stažení na Uplayi. Jakmile si ji přidáte do knihovny her, již vám zůstane!

d

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background