background - Ubisoft rozdává The Crew
Ubisoft rozdává The Crew

Ubisoft rozdává The Crew

12. 09. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Už je tomu 30 let, co pět bratrů Gillemotových založilo společnost Ubisoft a dohodli distribuci her například pro EA. V roce 1994 otevřeli své první vývojářské studio. Dnes se Ubisoft drží mezi předními vydavateli AAA her.

A právě k výročí založení firmy v roce 1986 se rozhodl Ubisoft, že daruje každý měsíc zdarma jednu hru. Někteří tak vlastní Prince of Persia: The Sands of Time, první díl Splinter Cellu a nebo plošinovku Rayman Origins.

Od 14. září přichází další hra zcela zdarma. Hra byla vydaná v roce 2014 a spadá pod závodní žánr a jak již napovídá nadpis a titulní obrázek, jedná se o hru The Crew a bude obsahovat doposud vydaná rozšíření.

Tato hra, která je některými opěvována a jinými zatracována, bude po celé Září ke stažení na Uplayi. Jakmile si ji přidáte do knihovny her, již vám zůstane!

d

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background