background - Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000
Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

20. 09. 2016
Marek Novotný
1 obrázků
3 min čtení

Jistě jste někdy zaznamenali, že sotva vyšla nějaká hra XY, a týden po vydání už někdo udělal speedrun (co nejrychlejší projití hry). Někdo zase prošel hru ZX na nejtěžší obtížnost bez toho, aniž by byl zabit, což je podle vývojářů nemožné.

Tentokrát tu máme jinou kuriozitu. Jistý hráč Overwatch, vystupující pod přezdívkou Tazzerk, je prvním hráčem, jenž překonal úroveň 1000. Od Blizzardu se mu žádné gratulace nedostalo, neboť poslední avatar se vám otevře až s úrovní 1890. I tak ale můžeme říci, že je to naprosto šílené.

"Hraju tak 16 až 17 hodin denně, mám nahráno přes 1000 hodin," řekl Tazzerk v rozhovoru pro server Eurogamer. Na otázku, co jiného denně dělá, nechtěl odpovědět. "Udělal jsem to, protože mám rád Overwatch a danou výzvu. Nedělám to poprvé. Začal jsem s tím, když jsem věděl, že bych mohl být první."

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background