background - Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000
Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

Jako první dosáhl v Overwatch levelu 1000

20. 09. 2016
Marek Novotný
1 obrázků
3 min čtení

Jistě jste někdy zaznamenali, že sotva vyšla nějaká hra XY, a týden po vydání už někdo udělal speedrun (co nejrychlejší projití hry). Někdo zase prošel hru ZX na nejtěžší obtížnost bez toho, aniž by byl zabit, což je podle vývojářů nemožné.

Tentokrát tu máme jinou kuriozitu. Jistý hráč Overwatch, vystupující pod přezdívkou Tazzerk, je prvním hráčem, jenž překonal úroveň 1000. Od Blizzardu se mu žádné gratulace nedostalo, neboť poslední avatar se vám otevře až s úrovní 1890. I tak ale můžeme říci, že je to naprosto šílené.

"Hraju tak 16 až 17 hodin denně, mám nahráno přes 1000 hodin," řekl Tazzerk v rozhovoru pro server Eurogamer. Na otázku, co jiného denně dělá, nechtěl odpovědět. "Udělal jsem to, protože mám rád Overwatch a danou výzvu. Nedělám to poprvé. Začal jsem s tím, když jsem věděl, že bych mohl být první."

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background