background - Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection
Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

14. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

V poslední době se na internetu začaly šířit informace, že Ubisoft chystá znovuvydání dílů Assassin's Creed, jejižch hrdinou byl Ezio Auditore. Všichni samozřejmě začali jásat, neboť díly z období renesance jsou doposud mezi fanoušky ty nejoblíbenější.

Můžeme zajásat, protože dané informace jsou nyní realitou. Ubisoft opravdu znovu vydá tyto díly v podobě Assassin's Creed: The Ezio Collection. Bohužel to má ale jedno ale: kolekce je mířená pouze na konzole PS4 a Xbox One, o počítačích nepadla zmínka, což je škoda, i PCčkáři by tuto kolekci jistě rádi přivítali. Kolekce vyjde 15. listopadu tohoto roku.

Kolekce nabídne všechny tři hry (Assassin's Creed II, Brotherhood a Revelations), hezčí grafiku než předtím (nejedná se však o remaster) a všechny kampaňové DLC balíčky. Obsažen nebude multiplayer, vývojáři totiž kolekci zamířili pouze a jenom na Eziovo dobrodružství.

Kterou z těchto her máte nejradši?

Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Celkem hlasů: 221
Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background