background - Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection
Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

14. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

V poslední době se na internetu začaly šířit informace, že Ubisoft chystá znovuvydání dílů Assassin's Creed, jejižch hrdinou byl Ezio Auditore. Všichni samozřejmě začali jásat, neboť díly z období renesance jsou doposud mezi fanoušky ty nejoblíbenější.

Můžeme zajásat, protože dané informace jsou nyní realitou. Ubisoft opravdu znovu vydá tyto díly v podobě Assassin's Creed: The Ezio Collection. Bohužel to má ale jedno ale: kolekce je mířená pouze na konzole PS4 a Xbox One, o počítačích nepadla zmínka, což je škoda, i PCčkáři by tuto kolekci jistě rádi přivítali. Kolekce vyjde 15. listopadu tohoto roku.

Kolekce nabídne všechny tři hry (Assassin's Creed II, Brotherhood a Revelations), hezčí grafiku než předtím (nejedná se však o remaster) a všechny kampaňové DLC balíčky. Obsažen nebude multiplayer, vývojáři totiž kolekci zamířili pouze a jenom na Eziovo dobrodružství.

Kterou z těchto her máte nejradši?

Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Celkem hlasů: 221
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background