background - Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection
Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

Ubisoft oznámil Assassin's Creed: Ezio Collection

14. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

V poslední době se na internetu začaly šířit informace, že Ubisoft chystá znovuvydání dílů Assassin's Creed, jejižch hrdinou byl Ezio Auditore. Všichni samozřejmě začali jásat, neboť díly z období renesance jsou doposud mezi fanoušky ty nejoblíbenější.

Můžeme zajásat, protože dané informace jsou nyní realitou. Ubisoft opravdu znovu vydá tyto díly v podobě Assassin's Creed: The Ezio Collection. Bohužel to má ale jedno ale: kolekce je mířená pouze na konzole PS4 a Xbox One, o počítačích nepadla zmínka, což je škoda, i PCčkáři by tuto kolekci jistě rádi přivítali. Kolekce vyjde 15. listopadu tohoto roku.

Kolekce nabídne všechny tři hry (Assassin's Creed II, Brotherhood a Revelations), hezčí grafiku než předtím (nejedná se však o remaster) a všechny kampaňové DLC balíčky. Obsažen nebude multiplayer, vývojáři totiž kolekci zamířili pouze a jenom na Eziovo dobrodružství.

Kterou z těchto her máte nejradši?

Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Celkem hlasů: 222
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background