background - Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu
Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

14. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

To to trvalo... Nový update v Pokémon GO konečně spatřil světlo světa i v našich končinách. Jedná se o verzi 0.37.0 pro zařízení s Androidem a 1.7.0 pro iOS a kromě klasických oprav přinesl tento update konečně i onen velmi očekávaný buddy systém.

O co v onom systému jde? Je to celkem jednoduché, v menu vašeho trenéra si vyberete pokémona, který se stane vašim parťákem (parťáky je možné kdykoliv měnit, ale když to provedete před ujitím dané vzdálenosti, tak přijdete o kilometry, které jste ušli). Váš parťák se potom objeví vedle vašeho avatara a bude sbírat candies – funguje to podobně, jako líhnutí vajíček – za určitý počet vychozených kilometrů dostanete jeden bonbónek (v závislosti na to, s jakým pokémonem se couráte po světě).

Samozřejmě, každý pokémon má daný jiný počet kilometrů, který je k získání candy potřeba – máme tu tři skupiny a sice jeden, tři a pět kilometrů.

Pokud vás zajímá, který pokémon vyžaduje kolik kilometrů, tak níže vám přikládáme přehledné tabulky:

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background