background - Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu
Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

Buddy systém v Pokémon GO je konečně v provozu

14. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

To to trvalo... Nový update v Pokémon GO konečně spatřil světlo světa i v našich končinách. Jedná se o verzi 0.37.0 pro zařízení s Androidem a 1.7.0 pro iOS a kromě klasických oprav přinesl tento update konečně i onen velmi očekávaný buddy systém.

O co v onom systému jde? Je to celkem jednoduché, v menu vašeho trenéra si vyberete pokémona, který se stane vašim parťákem (parťáky je možné kdykoliv měnit, ale když to provedete před ujitím dané vzdálenosti, tak přijdete o kilometry, které jste ušli). Váš parťák se potom objeví vedle vašeho avatara a bude sbírat candies – funguje to podobně, jako líhnutí vajíček – za určitý počet vychozených kilometrů dostanete jeden bonbónek (v závislosti na to, s jakým pokémonem se couráte po světě).

Samozřejmě, každý pokémon má daný jiný počet kilometrů, který je k získání candy potřeba – máme tu tři skupiny a sice jeden, tři a pět kilometrů.

Pokud vás zajímá, který pokémon vyžaduje kolik kilometrů, tak níže vám přikládáme přehledné tabulky:

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background