background - Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií
Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií

Assassin's Creed slaví 100 miliónů prodaných kopií

16. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Světoznámá značka z továren Ubisoftu - Assassin's Creed - dosáhla opravdu pěkného mezníku. Za celou dobu své existence, ani ne za 10 let, se jí prodalo přes 100 miliónů kusů. Pro porovnání: v dubnu 2014 měla série prodáno okolo 73 miliónů kusů. Ubisoft sice nespecifikoval, jak na tom které díly jsou, ale to není dvakrát podstatné.

Logo firmy Abstergo Industries

"Vytvořit Assassin's Creed hru není jednoduchý úkol. Vyžaduje to od mnoha lidí z Ubisoftu kreativitu a těžkou práci. Zařadit sérii mezi ty, které překonaly mezník 100 miliónů prodaných kopií, by se nepovedlo bez těchto týmů, které tuto výzvu všechny ty roku plnily," okomentoval situaci Ubisoft.

Ubisoft mimo jiné dodal, že následující díly ze série budou zajímat jak znalce značky, tak nováčky, kteří zatím s firmou Abstergo nepřišli do styku. Snad se kvalita značky bude stále držet na dobré úrovni.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background