background - Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky
Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

19. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Kdo by v roce 2007, kdy vyšel první díl trilogie Zaklínač, čekal, že za několik let se z této značky stane světová seznace? Vývojářskému studiu CD Projekt RED se podařilo něco úchvatného, za což samozřejmě vděčí otci celé ságy, Andrzeji Sapkowskému.

Popularita Zaklínače však nekončí ani poté, co je Geraltovo dobrodružství definitivně u konce - vyšla GOTY edice a CD Projekt se zaměřuje na svůj další projekt, Cyberpunk 2007. V Polsku se totiž rozhodli, že hodí Geralta na své poštovní známky. Polská pošta vydá vytiskne cca 180 000 těchto známek.

Nejedná se však o první podobný krok ze strany Polska. Když zde byl před několika lety americký prezident Barack Obama na návštěvě, jako dárek mu byl dán Zaklínač 2: Vrahové králů.

Je vidět, že Poláci jsou na svého Geralta hrdí, co nejvíc to jde. A my se jim nedivíme.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background