background - Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky
Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

Zaklínač obdrží vlastní poštovní známky

19. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Kdo by v roce 2007, kdy vyšel první díl trilogie Zaklínač, čekal, že za několik let se z této značky stane světová seznace? Vývojářskému studiu CD Projekt RED se podařilo něco úchvatného, za což samozřejmě vděčí otci celé ságy, Andrzeji Sapkowskému.

Popularita Zaklínače však nekončí ani poté, co je Geraltovo dobrodružství definitivně u konce - vyšla GOTY edice a CD Projekt se zaměřuje na svůj další projekt, Cyberpunk 2007. V Polsku se totiž rozhodli, že hodí Geralta na své poštovní známky. Polská pošta vydá vytiskne cca 180 000 těchto známek.

Nejedná se však o první podobný krok ze strany Polska. Když zde byl před několika lety americký prezident Barack Obama na návštěvě, jako dárek mu byl dán Zaklínač 2: Vrahové králů.

Je vidět, že Poláci jsou na svého Geralta hrdí, co nejvíc to jde. A my se jim nedivíme.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background