background - Open beta Battlefield 1 zažila obrovský úspěch
Open beta Battlefield 1 zažila obrovský úspěch

Open beta Battlefield 1 zažila obrovský úspěch

19. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
7 min čtení

EA a Dice si můžou gratulovat k obrovskému úspěchu – open betu Battlefiled 1 si na PlayStaion 4, Xbox One a PC zahrálo 13,2 milionů hráčů a to je sakra velké číslo, které z celé akce dělá ten nejhranější betatest v dějinách EA. Údajů z open bety ovšem máme k dispozici víc a infografika níže vám sdělí další detaily (a pokud neumíte anglicky, tak úplně dole najdete překlad). Dozvíte se například, že nejméně populární classa byl Medic... Řekl jsem to a řeknu to znova – My polní lékaři jsme nedostatkové zboží (ovšem tím víc jsme důležití). Každopádně s takovou popularitou u hráčů má EA skutečně na čem stavět a rozhodně se nemusí bát o výdělek. A nám hráčům nezbývá než doufat, že se finální hra povede – EA má v tomhle poněkud temnou minulostBattlefield Hardline byla katastrofa, nicméně multipalyer byl alespoň do jisté míry zábavný. Ale Star Wars Battlefront byl průser gargantuovských rozměrů (hra to sice byla krásná, ale bylo tu málo co dělat, nehledě na to, že EA obsah hry rozkouskovala mezi DLC).

Zmíněná infografika:

A pro jazykově nenadané slíbený překlad:

Open betou tedy prošlo 13,2 milionů hráčů, což představuje více jak dvojnásobný počet lidí, než jaká byla vojenská síla, kterou do první světové války poslali Britské Imperium a Osmanská říše. Nejpopulárnější herní třídou byl Assault, za kterého hrálo 30% lidí – následovaný Scoutem (odstřelovač – 28% hráčů), Supportem (21%) a Medicem (10%). Z infografiky dále vyplývá, že hra zažila 28,9 milionů zabití nějakou zbraní na blízko (včetně bajonetů) a nejničivější elitní classou byl Tank Hunter – což není divu, s ním se dalo udílet set sakra spousta poškození. Co se vozidel týče, tak bylo zaznamenáno 13 milionů zabití obrněným vlakem, a 23,8 milionů tzv. road killů (tedy, že 23,8 milionů virtuálních vojáků skončilo svůj život pod koly nějakého vozu). Úplně nejzajímavější číslo je ovšem počet zabitých, které někdo poslal do věčných lovišť ze sedla koně – je to úctyhodných 62,2 milionů... Inu, já mám koně vraný koně, to jsou killy mí!

A mimochodem, Battlefield 1 vychází už 21. října 2016 a to na PS4, Xbox One a PC - tak začněte šetřit. ;)

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background