background - Infinite Warfare novinky
Infinite Warfare novinky

Infinite Warfare novinky

17. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Před nějakou dobou jsme psali, že v novém Call of Duty se objeví UFC fighter Conor McGregor, nebo herec ze série Hry o trůny Kit Harington.

Nyní už víme, jakou roli budou mít v novém díle Infinite Warfare od vývojářů z Infinity Ward, kteří mají nasvědomí CoD 1, CoD 2, celou sérii Modern Warfare a Ghost. Kit Harington zde bude mít roli hlavního záporáka celé hry a Conor McGregor se ujme role kapitána Bradleyho Filliona.

V novém CoD půjde o boj v blízké budoucnosti. Novinkou zde budou úkoly ve vesmíru a Vy se tak budete moci podívat pravděpodobně na Mars, nebo Měsíc. Obrovské vesmírné bitvy, budete ve vesmírných bojových lodích. Kromě vesmíru se samozřejmě bude bojovat i na naší planetě Zemi. Atmosféra vesmírného boje se přenese i do **Multiplayeru, který bude obsahovat základních 12 map a další budou v DLC pro CoD.

ll

space

Pod článkem budete moci kouknout na videa, konkrétně na trailer ze Singlplayeru a Multiplayerový trailer, který vypadá uchvatně, aspoň co se mě týče. Multiplayer bude opravdu zábavná a pestrá část hry.

mp

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background