background - Infinite Warfare novinky
Infinite Warfare novinky

Infinite Warfare novinky

17. 09. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Před nějakou dobou jsme psali, že v novém Call of Duty se objeví UFC fighter Conor McGregor, nebo herec ze série Hry o trůny Kit Harington.

Nyní už víme, jakou roli budou mít v novém díle Infinite Warfare od vývojářů z Infinity Ward, kteří mají nasvědomí CoD 1, CoD 2, celou sérii Modern Warfare a Ghost. Kit Harington zde bude mít roli hlavního záporáka celé hry a Conor McGregor se ujme role kapitána Bradleyho Filliona.

V novém CoD půjde o boj v blízké budoucnosti. Novinkou zde budou úkoly ve vesmíru a Vy se tak budete moci podívat pravděpodobně na Mars, nebo Měsíc. Obrovské vesmírné bitvy, budete ve vesmírných bojových lodích. Kromě vesmíru se samozřejmě bude bojovat i na naší planetě Zemi. Atmosféra vesmírného boje se přenese i do **Multiplayeru, který bude obsahovat základních 12 map a další budou v DLC pro CoD.

ll

space

Pod článkem budete moci kouknout na videa, konkrétně na trailer ze Singlplayeru a Multiplayerový trailer, který vypadá uchvatně, aspoň co se mě týče. Multiplayer bude opravdu zábavná a pestrá část hry.

mp

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background