background - Novinka Ground Branch přichází s Tech preview!
Novinka Ground Branch přichází s Tech preview!

Novinka Ground Branch přichází s Tech preview!

16. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

BlackFoot Studio příchází s jejich premiérovým titulem. A hned by to mohl být opravdu povedený kousek. Vývojaři si pro nás přichystali jednu z nejvíce realistických her. Ground Branch bude simulovat život operátora CIA, který provádí tajné operace na cizím území.

Hra přinese opravdu mnoho možností, jak se vžít do této role. Na začátku si budete moct vytvořit postavu podle své chuti. Pokrývka hlavy, kamufláž, typ vesty nebo uniformy a samozřejmě i nošenou výzbroj v podobě granátů a zásobníků. Zde máte opravdu volnost a vybavení si můžete nakombinovat podle své chuti a stylu hraní. Stejně tak zbraně, do kterých si zvolíte i typ munice a doplňky.

Co se týká hratelnosti a možností během hraní, tak ani zde nezůstává Ground Branch pozadu za ostatními FPS hrami, dokonce je i předstihuje. Mužete si měnit pozice držení zbraně a střeleckou pozici. Funguje zde i rychlé přebíjení (zásobník je vyhozen na zem) a klasické přebíjení (zásobník je schován do odhazovací sumky). Vůbec poprvé byl v FPS hře použit systém zbylého náboje v komoře. To znamená, že pokud vystřlíte pár ran ze zásobníku a následně ho ze zbraně vytáhnete, tak pořád máte možnost vystřelit jeden náboj.

Díky Unreal Enginu 4 má hra několik skvělých grafických vychytávek, kterých si při hraní jistě hned všimnete. V současnosti si můžete vyzkoušet Tech preview. Ground Branch má velký potenciál a doufám, že se hra bude jen zlepšovat. BlackFoot Studiu hodně štěstí!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background