background - Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock
Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock

Jaký je vlastně remasterovaný Bioshock

24. 09. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
6 min čtení

Od vydání prvního Bioschocku uběhlo 9 let a poslední díl přistál na našich počítačích před třemi lety. Na místo dalšího dílu, jsme se dočkali pouze remasterované edice. To by nebyl samozřejmě žádný problém, pokud by se tato verze nepotýkala s problémy.

Důvodem pro vytvoření remasterovaných verzí hry byla pravděpodobně stávající konzolová generace. Všechny hry totiž vyšly pouze na tu předchozí. 2K Games však Bioschock Infinite z roku 2013 považují za dostatečně krásný a moderní, proto žádným vylepšením neprošel a pouze byl vydán na PS4 a XONE. Starší dva díly jsou na tom ovšem jinak.

Bioschock 1 i 2 prošel grafickou úpravou a opravou technických chyb. Tedy měl projít.

Někteří uživatelé na Steamu hlásí, že hra se potýká s technickými problémy. Tyto problémy se však objevovaly i v původní verze hry, tam však byly vyřešeny rozličnými patchy. Hráč Binarygod. uvedl, že musí opět upravit soubory INI. A to pro lepší pohyb myši a lepší grafické možnosti. Detailní nastavení ve hře totiž chybí. Hra obsahuje nastavení pouze rozlišení, základní nastavení pro vyhrazování hran (antialiasing), přepnutí hry do menšího okna a synchronizaci obrazu pro plynulejší vykreslování (vsync).

Tímto však nekončí. Další hráči hlásí zamrzání hry, problémové načítání či dokonce smazání uložených pozic. Velké problémy se však týkají hlavně PC verze, konzolové verze by měly být v pořádku.

„Nedivím se, že hra byla zdarma. Nastavení grafiky je směšné a podpora myši je ještě humornější + to neustálé zamrzání hry. Nejhorší remaster roku,“ píše Zlubby.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background