background - Star Wars Battlefront má konečně vesmírné bitvy
Star Wars Battlefront má konečně vesmírné bitvy

Star Wars Battlefront má konečně vesmírné bitvy

24. 09. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
8 min čtení

No, trvalo to dlouho, ale hráči Star Wars Battlefront si konečně můžou užít bitvy v otevřeném kosmu. Pochopitelně by to nebylo EA, aby tento nový obsah nebyl zpoplatněn – jedná se o DLC Death Star, které kromě obligátních nových charakterů (lovec odměn Bossk a Žvejkal aka Chewbacca) přináší i nové mapy a dvě z nich jsou právě ve vesmíru daleko od povrchu planet.

Nové mapy jsou tyto:

Imperial Blockade – oblast kus od hvězdy smrti. Povstalci útočí a imperiální stíhači brání, samozřejmě za účasti Star Destroyerů, jejichž štíty se snaží povstalecká armáda zničit.

Defense Sector – především pěchotní bitva uvnitř Hvězdy smrti, dva týmy si jdou vzájemně po krku – cílem je podle očekávání vyhladit druhou stranu.

Power Sector – bitva de facto na stejném principu jako Defense Sector, jen v jiné oblasti. Už podle názvu je jasné, že se znepřátelené strany střetnou v energetických rozvodech Hvězdy smrti.

Command Sector – tohle je... hmmm... zase především pěchotní mapa a zase uvnitř Hvězdy smrti. Ano, zajímavé je, že tu uvidíme legendární zasedací místnost ze čtvrté epizody, ale jinak je to v podstatě na stejné brdo jako dvě mapy zmíněné výše.

Death Star Surface – konečně další vesmírná bitva. Povstalci a Impérium se střetnou ve slavné bitvě nad povrchem Hvězdy smrti, kterou zná každý fanda ságy Star Wars. Tady je možná nutné říct jednu hnidopišskou poznámku, tahle mapa je v podstatě to samé, jako pilotní přestřelky nad povrchem planety a vesmírné zasazení je spíš jen tak na oko. Škoda toho.

Za zmínku také stojí, že DLC přidává X-wing Luka Skywalkera a stíhačku TIE Darth Vadera.

Když už jsem u toho hnidopichismu, tak myslím, že se shodneme na tom, že je poněkud na hov█o, že Star Wars Battlefront má vesmírné bitvy až takřka rok po svém vydání – bohužel, politika EA kouskování obsahu her na DLC má ten následek, že mnoho hráčů se na hraní Star Wars Battlefront už vybodlo. Nezbývá, než doufat, že Battlefiled 1 takhle stupidní prodejní systém mít nebude – tím spíš, že Season Pass bude letos určitě zase pěkně mastnej.

Trailer k DLC:

Bitva uvnitř Hvězdy smrti:

Střetnutí nad povrchem Hvězdy smrti:

Volný vesmír na mapě Imperial Blockade (video od uživatele MassiveG):

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background