background - Firewatch se koukne na stříbrná plátna
Firewatch se koukne na stříbrná plátna

Firewatch se koukne na stříbrná plátna

30. 09. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Úspěšný titul Firewatch, který vypráví příběh jednoho chlápka, co si chtěl trochu ulevit od normálního života a urovnat si v hlavě věci, zatímco dělal správce části jednoho lesa, obdrží filmové zpracování. Firewatch se může chlubit nádherným grafickým designem, čili se - teoreticky - můžeme těšit na pěkný filmík z přírody. Samozřejmě, že pokazit se může cokoliv, ale to jsou pouze prozatimní spekulace a dohady.

Vývojáři ze studia Campo Stano spojili síly se společností Good Universe, která dle nich umí vytvořit perfektní příběhy, s nimiž si opravdu vyhrají. To se shoduje s tím, na čem je založená podstata studia Campo Stano.

Nic víc zatím oznámeno nebylo, ani potencionální herci, nebo datum, kdy se film dostane na stříbrná plátna. Každopádně se už teď můžeme těšit.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background