background - Vyzkoušejte si demo Outlast 2
Vyzkoušejte si demo Outlast 2

Vyzkoušejte si demo Outlast 2

5. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Je tomu už několik let, co světlo světla spatřil nezávislý survival horror Outlast, ze kterého se stal hit nepopsatelných rozměrů. Vy coby zvídavý novinář, záhadný email, prapodivné experimenty v ne zrovna dobře vypadající budově. No a taky bytosti, které rozhodně nestojí o společnou selfie fotku. Jó, to bylo proprděných trenýrek.

Nikoho tím pádem nepřekvapilo, že vývojáři ze studia Red Barrells začali makat na druhém díle. Outlast 2 sice měl vyjít ještě tento rok, ale pro zajištětí ještě intenzivnějšího zážitku se rozhodli o odložení na rok příští. Vzhledem k tomu, že z dostupných ukázek vypadá Outlast 2 už tak hodně nepříjemně, máme tušení, že se na nás chystá něco opravdu nehezkého - samozřejmě v dobrém slova smyslu.

A nyní si to můžeme vyzkoušet. Jak na PS Store, tak na MS Store a Steamu se objevila demo verze Outlast 2. Což znamená, že... Že si to zkrátka můžeme okusit. Kolik trenýrek padne za oběť? Zkuste si dané demo a dejte nám v anketě vědět, jestli vás demo bavilo.

Bavilo tě demo?

Ano
Ne
50/50
Celkem hlasů: 74
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background