background - Vyzkoušejte si demo Outlast 2
Vyzkoušejte si demo Outlast 2

Vyzkoušejte si demo Outlast 2

5. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Je tomu už několik let, co světlo světla spatřil nezávislý survival horror Outlast, ze kterého se stal hit nepopsatelných rozměrů. Vy coby zvídavý novinář, záhadný email, prapodivné experimenty v ne zrovna dobře vypadající budově. No a taky bytosti, které rozhodně nestojí o společnou selfie fotku. Jó, to bylo proprděných trenýrek.

Nikoho tím pádem nepřekvapilo, že vývojáři ze studia Red Barrells začali makat na druhém díle. Outlast 2 sice měl vyjít ještě tento rok, ale pro zajištětí ještě intenzivnějšího zážitku se rozhodli o odložení na rok příští. Vzhledem k tomu, že z dostupných ukázek vypadá Outlast 2 už tak hodně nepříjemně, máme tušení, že se na nás chystá něco opravdu nehezkého - samozřejmě v dobrém slova smyslu.

A nyní si to můžeme vyzkoušet. Jak na PS Store, tak na MS Store a Steamu se objevila demo verze Outlast 2. Což znamená, že... Že si to zkrátka můžeme okusit. Kolik trenýrek padne za oběť? Zkuste si dané demo a dejte nám v anketě vědět, jestli vás demo bavilo.

Bavilo tě demo?

Ano
Ne
50/50
Celkem hlasů: 74
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background