background - Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu
Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

7. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Mass Effect: Andromeda jistojistě patří k nejočekávanějším titulům příštího roku. Zasloužila se na tom samozřejmě oblíbenost původní trilogie, neboť se jedná o opravdu dobré RPG tituly z vesmírného prostředí.

Zatím můžeme pouze debatovat o tom, jak se bude dařit novému přírůstku do rodiny. Informace jsou stále poměrně skromné a i z toho mála toho vlastně moc nevíme. Bude tam nový protagonista, bude se to odehrávat ve stejném universu... Nicméně to jsou věci, které nám toho zkrátka moc neřeknou.

Každopádně můžeme už začít připravovat naše herní zařízení, protože pravděpodobně došlo k odhalení data vydání. Obchodní řetězec Amazon u stránky Andromedy uvedl, že by měla vyjít 21. března 2017, tedy zhruba za půl roku. EA ani BioWare se k tomuto zatím nevyjádřily, tudíž ještě nejásejme. Můžeme ale tiše doufat, že je to pravda.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background