background - Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu
Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

7. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Mass Effect: Andromeda jistojistě patří k nejočekávanějším titulům příštího roku. Zasloužila se na tom samozřejmě oblíbenost původní trilogie, neboť se jedná o opravdu dobré RPG tituly z vesmírného prostředí.

Zatím můžeme pouze debatovat o tom, jak se bude dařit novému přírůstku do rodiny. Informace jsou stále poměrně skromné a i z toho mála toho vlastně moc nevíme. Bude tam nový protagonista, bude se to odehrávat ve stejném universu... Nicméně to jsou věci, které nám toho zkrátka moc neřeknou.

Každopádně můžeme už začít připravovat naše herní zařízení, protože pravděpodobně došlo k odhalení data vydání. Obchodní řetězec Amazon u stránky Andromedy uvedl, že by měla vyjít 21. března 2017, tedy zhruba za půl roku. EA ani BioWare se k tomuto zatím nevyjádřily, tudíž ještě nejásejme. Můžeme ale tiše doufat, že je to pravda.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background