background - Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu
Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

Nový Mass Effect vyjde možná už v březnu

7. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
3 min čtení

Mass Effect: Andromeda jistojistě patří k nejočekávanějším titulům příštího roku. Zasloužila se na tom samozřejmě oblíbenost původní trilogie, neboť se jedná o opravdu dobré RPG tituly z vesmírného prostředí.

Zatím můžeme pouze debatovat o tom, jak se bude dařit novému přírůstku do rodiny. Informace jsou stále poměrně skromné a i z toho mála toho vlastně moc nevíme. Bude tam nový protagonista, bude se to odehrávat ve stejném universu... Nicméně to jsou věci, které nám toho zkrátka moc neřeknou.

Každopádně můžeme už začít připravovat naše herní zařízení, protože pravděpodobně došlo k odhalení data vydání. Obchodní řetězec Amazon u stránky Andromedy uvedl, že by měla vyjít 21. března 2017, tedy zhruba za půl roku. EA ani BioWare se k tomuto zatím nevyjádřily, tudíž ještě nejásejme. Můžeme ale tiše doufat, že je to pravda.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background