background - Ochrana Denuvo znova pokořena
Ochrana Denuvo znova pokořena

Ochrana Denuvo znova pokořena

7. 10. 2016
Marek Novotný
0 obrázků
4 min čtení

Boj proti pirátění her je dlouhodobá historie, která se daří-nedaří. Někdy byla naprosto zbytečná, poněvadž hackeři hodně rychle našli zadní vrátka, tu a tam se muselo počkat pár dní, párkrát se stalo, že vývojáři ochranu sami odstranili, protože ztěžovala život poctivým hráčům.

Velkou stopkou se stala až ochrana Denuvo, jejíž speciální šifrování pro každou hru se stalo noční můrou většiny crackovacích skupin. Po každém prolomení vydala společnost, jež za Denuvem stojí, záplatu, která ještě více ztížila práci. Sama společnost se však nechala slyšet, že Denuvo není kompletní zamezení proti cracknutí, nýbrž jen nabízí pozdržení, které je v období vydání hry strašně důležité.

Poslední dobou nicméně začaly přicházet zprávy, které nebyly moc potěšující - skupina CONSPIR4CY přišla na to, jak Denuvo obcházet, což podložila prvními funkčními cracky pro tituly využívající Denuvo. Nejnovější obětí se stal Mirror's Edge: Catalyst.

Diskutabilní je však fakt, že nový Mirror's Edge u hráčů úspěch dvakrát neslavil. Nastává tedy otázka, zda se Denuvo vyplatí u všech na první pohled výdělečných titulů.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background